Rallijkross: Kristaps Grunte uzvar Igaunijas čempionāta posmā

Viesturs Saukāns  23.06.2019 06:22 0

  Rallijkross, Ziņas

Lielisku sacīksti Igaunijas rallijkrosa čempionāta trešajā posmā Kuresārē aizvadījis Latvijas braucējs Kristaps Grunte, izcīnot uzvaru Touringcar klasē. Arnis Odiņš Super 1600 klasē ceturtais, bet Jānis Veģeris šoreiz piedzīvoja izstāšanos.

Grunte Touringcar klasē bija pārliecinošs visas dienas garumā. Kristaps ar uzvaru un divām otrajām vietām uzvarēja kvalifikācijas trīs braucienu summā, bet vēlāk bija neuzveicams gan pusfinālā un finālā. Otro vietu guvušais Margo Sometss finālā tika pārspēts par vairāk nekā sešām sekundēm.

Super 1600 klasē Arnis Odiņš kvalifikācijas summā guva piekto vietu, braucienos gūstot vienu sesto un divas piektās pozīcijas. Stabilais brauciens turpinājās pusfinālā, kurā Arnis sasniedza trešo pozīciju aiz šajā posmā nenotveramā krievu braucēja Mihaila Simonova un Eiropas čempionāta braucēja Sīma Saluri. Finālā Odiņš ceturtais, piekāpjoties Simonovam, Janno Liguram un Toni Reunanenam.

Jānis Veģeris Supercar klasē šoreiz nevarēja izrādīt pretestību Igaunijas braucējiem, problēmu dēļ kvalifikācijas braucienos ievērojami atpaliekot no konkurentiem, bet fināla vidū izstājoties pavisam.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru