Rallijkross: Kuldīgas pusē top rallijkrosa automobiļi (FOTO)

Viesturs Saukāns  11.04.2017 20:43 10

Arvien uzkrītošāk rallijkrosa virzienā darbojas MKM Motorsport brigāde, kura sagatavojusi jau četras Latvijas rallijkrosa kausa automašīnas, turklāt tiek gatavots vēl viens auto.

Ar šīs komandas gatavotu BMW pērn rallijkrosā atgriezās savulaik autokrosā un rallijkrosā titulētais Māris Druva, startējot TouringCar klasē gan Latvijas kausā, gan NEZ čempionātā. Sezonas nogalē LADA RX klasē debitēja arī Kristaps Martinovs. Par gaidāmajiem papildinājumiem stāsts MKM Motorsport pārstāvis Aigars Tīdmanis: “Svētdien EVE Autosports trasē treniņu aizvadīja MKM Motorsport rallijkrosa LADA RX pārstāvji Mārcis un Kristaps Martinovi. Kristaps debitēja LADA RX klasē pērnā gada noslēdzošā posmā 333 trasē, uzrādot ļoti labus rezultātus. Sacensību formāts tā iepatikās, ka Kristaps pārliecināja arī brāli, ka jābrauc abiem. Starpsezonā līdz ar to tika iegādāts otrs žigulītis. Tad nu pirmo reizi varējām izbraukt ar abiem auto. Ja ar mūsu pašu būvēto viss ir labi, tad pie jaunā auto vēl jāpiestrādā, pagaidām auto nevadās kā gribētos. Brāļi Martinovi plāno aizvadīt pilnu sezonu rallijkrosā LADA RX kausā! Savukārt pirms divām nedēļām Vaiņodes lidlaukā patestējām mūsu rallijkrosa TouringCar klases automobiļus. Māris Druva ar savu pagājušā gadā būvēto BMW Compact un ar tikko uzbūvēto auto savu pirmo treniņu aizvadīja līdz šim mazāk zināms braucējs Kaspars Fricsons, kurš arī plāno aizvadīt pilnu Latvijas rallijkrosa sezonu. Ja Kaspars šo sezonu aizvadīs, lai gūtu pieredzi un mācītos, tad Māris gan ir gatavs cīnīties par goda pjedestālu TouringCar klasē! Pirms sezonas vēl plānojam aizvadīt kopīgus treniņus visām četrām mašīnām, īstā rallijkrosa trasē, lai maksimāli labi sagatavotos jaunai sezonai. Varu arī atklāt, ka mums top vēl viena automašīna. Viens no titulētākajiem auto standartautomobiļu komisijā ir ticis pie drošības karkasa, un jau drīzumā varētu parādīties rallijkrosā Open klasē.”

 • Autokross un folkreis rulle

  Veiksmi komandai

 • [Ex]

  Malači! Forši!

 • Fanuks

  Ne par temu,bt jau pirmaiz ‘prazņiks’pieteikumos J.Zembergs ar open2500 masinu 2000super brauks?
  Un tad jau sanak ka open2500 vel tikai jagaida pieteikumi no Jeršova,Skribja,Rusmaņa un Troikas?

  • Fanuks

   +Upenieks varbūt?

  • [Ex]

   Rusmanis būs – auto top un licence + numuri izņemti. Skribis un Troika šaubos vai būs…

   • Fanuks

    Skaidrs
    Ā un vēl aizmirsu Pārupi

  • HarryVanLee

   Tā ir FWD priekšrocība- nomaini dzinēju atbilstoši attiecīgās klases tehniskajiem noteikumiem un viss notiek! Formāts, kur izvērsties un sagādāt patīkamus vai ne tik patīkamus pārsteigumus konkurentiem…

  • Juris

   Tā nekad nav bijusi Open2500 mašīna!!!

   • Fanuks

    Paldies par atbildi un veiksmi jaunajā sezonā!

 • ES

  Biški ne pa tēmu krosisti pļāpā

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***