Rallijkross: Laika apstākļu dēļ atceļ Baumaņa un Nitiša RallyX on Ice pirmo posmu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.01.2015
10:45

Ziemas rallijkrosa seriāla RallyX on Ice pirmais posms Orebro, Zviedrijā, ir atcelts neatbilstošu laika apstākļu dēļ. Līdz ar to seriāla dalībnieki gatavojas pirmajai cīņai Hēljesas trasē 7. februārī. Šai Sacīkstei pieteikts Jānis Baumanis, taču nevarēs startēt Reinis Nitišs, jo aizvadīs Eiropas rallija čempionāta posmu Rally Liepāja.

Četru posmu seriālam bija jāsākas šonedēļ Orebro, tomēr arī Zviedrijā nav ziemas sacīkstēm atbilstošu laika apstākļu, tāpēc pirmais posms ir atcelts.

Līdz ar to RallyX on Ice seriālu paredzēts sākt 7. februārī Hēljesas trasē, kurā vasarā norisinās arī pasaules rallijkrosa čempionāta posms. Uz starta zviedru trasē stāsies arī Jānis Baumanis. Viņa duelis ar Reini Nitišu gan atkal izpaliks, jo Reinis attiecīgajā nedēļas nogalē cīnīsies Kurzemes ceļos, aizvadot debijas sacīksti rallijā Eiropas čempionāta posmā Rally Liepāja.

Hēljesas izrādei vēl bez Baumaņa gatavojas arī pasaules SuperCar un RX Lites klašu zvaigznes – Andreass Bakerūds, Joni Vimans, Kevins Eriksons, Sebastjans Eriksons, leģendārais Pers Eklunds, kā arī Aleksandrs Vestlunds, Simons Olofsons, Sandra Hultgrena, Tobiass Svards, Ričards Goransons, Joakims Hvāls un Tomass Holmens.

RallyX on Ice ir jauns seriāls, kurā dalībnieki startēs ar RX Lites rallijkrosa pilnpiedziņas automašīnām, pielāgotām ziemas apstākļiem. Seriālā pirms pirmā posma atcelšanas bija paredzētas četras sacīkstes laikā no februāra sākuma līdz marta vidum.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv