Rallijkross: Latvieši Polijā startē cienījami (14:00)

admin  20.06.2010 14:00 0

Četri Latvijas rallijkrosa braucēji cīnās sacīkstē Slomčinas trasē Polijā. Dramatiskākās cīņas norit divu litru klasē, kurā uz starta stājušies 28 dalībnieki, tajā skaitā Mārtiņš Porietis, Māris Ločmelis un Uģis Pauriņš.
Spēcīgajā konkurencē sestdien laika kontrolē Porietis uzrādīja ceturto rezultātu, Ločmelis bija 12. vietā, bet Pauriņš – 15. pozīcijā. Diemžēl ar to beidzās Ločmeļa starts, jo neizturēja mašīnas motors.
Šobrīd aizvadītas kvalifikācijas sērijas un sportisti gatavojas finālbraucieniem. Porietis startēs no B fināla pirmās starta vietas, bet Pauriņš – no C fināla pirmās starta vietas.
D-1A klasē Reinis Safonovs visnopietnāk cīnās ar lietuvieti Vainu Žuli, katrā izbraucienā trasē apmainoties ar pirmajām un otrajām vietām. Arī Safonovs gatavojas finālam.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)