Rallijkross: Latvieši pulcējas Zviedrijas posmam

Viesturs Saukāns  27.06.2017 21:58 0

Tā kā pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posms ir sasniedzamākais no ārvalstu sacīkstēm, latviešu bataljoni jau tuvojas Zviedrijas krastiem, lai nedēļas nogalē justu līdzi tautiešiem. Arī startējošie no Latvijas jau veido nelielu bataljonu – pieci.

Supercar klasē, neiztrūkstoši, uz starta Jānis Baumanis un Reinis Nitišs. Interesanti, ka Nitiša komandas šefs un pasaules čempions Matjass Ekstrems šo posmu spiests izlaist, Hēljesas sacīkstei sakrītot ar DTM posmu.

Super 1600 klasē Artis Baumanis, Juris Spīķis un Arnis Odiņš. Artis salīdzinājumā ar pārējiem abiem pieredzes ziņā jau pretendē uz veterāna un vecmeistara statusu. Jurim kontā viena Eiropas rallijkrosa čempionāta sacīkste Beļģijā, bet Arnis nonācis uz debijas sliekšņa.

Abu Renault automašīnas sagatavotas un sākušas ceļu uz Zviedriju. Tikmēr debitants Odiņš jau kopš pirmdienas ir Zviedrijā. Tā vietā, lai nebūtu jānervozē mājās pie televizora, Arnis aklimatizējas vietējā vidē, apmeklē vietējos kultūras pasākumus un, visticamāk, atrod arī daudz jaunus draugus.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)