Rallijkross: Latvieši veiksmīgi startē superkrosa posmā Igaunijā (+FOTO)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.03.2020
10:34
Marta Starka un Reinis Trūps uz pjedestāla Igaunijas superkrosa posmā

Latvijas sportisti Marta Starka un Reinis Trūps sestdien Igaunijā guvuši pjedestāla pozīcijas superkrosa seriāla posmā. Starka, startējot ar tēva krosa čempionauto Ford Puma, uzvarēja gan savā klasē, gan visu klašu kopējā finālā. Sacīkste notika uz asfalta seguma.

Martas tēvs Mārtiņš Starks stāsta: “Šoziem izvilkām no garāžas Pumu, lai Marta pamēģina arī šādu tehniku. Treniņš, viena sprinta sacīkste, un nu arī superkross Igaunijā. Tas ir tas pats seriāls, kurā pērn debitējām kroskartu klasē. Marta labi piešāvās jaudīgajai mašīnai, finālā arī pēc neveiksmīga starta protot visus apdzīt. Objektīvi, protams, šī mašīna ir ievērojami pārāka pār lielāko daļu superkrosā startējošās tehnikas. Taču kā treniņš ļoti vērtīgs.”

Par meitas gada turpmākajiem plāniem krosa sacensību virzienā Starks stāsta: “Gatavojamies cītīgi NEZ Kroskartu čempionātam, Igaunijā tiek gatavots jauns motors mūsu mašīnai. Plānoti visi NEZ posmi, tāpat krosa saimniecībā plānojam startēt Folkreisa Vasaras kausā, varbūt vēl kaut ko izbrauksim. Izpētījām kalendārus – sacensības pārāk nepārklājas, tāpēc varēsim izbraukties gan krosā, gan ārpus tā.”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv