Rallijkross: Latviešiem Esteringa smaga, zaudējumi – nelieli

Viesturs Saukāns  25.06.2015 23:06 1

Gan Reinim Nitišam SuperCar klasē, gan Jānim Baumanim Super 1600 klasē kārtējais pasaules/Eiropas čempionāta posms bija smags un izcilus rezultātus sasniegt neizdevās. Taču šajā postā nav dramatisku zaudējumu kopvērtējumu ziņā: Baumanis saglabā klases līderpozīciju, bet Nitišs ir pasaules čempionāta top-5, joprojām ar labām izredzēm uz medaļām.

SuperCar klasē Nitiša sacīkste sākās ļoti daudzsološi, pēc kvalifikācijas viņš bija trešais. Taču pasākums beidzās pusfinālā, kad pirmajā aplī piedzīvota sadursme un izstāšanās.

Reinis dala piekto vietu kopvērtējumā ar Vācijā pārsteidzoši ātro un uzvaru guvušo Davī Žannē. Abiem priekšā atrodas Peters Solbergs, Johans Kristofersons (pašlaik ir sajūta, ka zelts un sudrabs šogad kļūst skaidrs), Andreass Bakerūds un Timijs Hansens.

Super 1600 klasē Baumanis bija lielisks, taču finālā pēc kontakta ar ungāru Kristianu Šžabo Jāņa mašīnai plīsa riepa, rezultātā piektā vieta. Rezultāts ļauj saglabāt kopvērtējuma līderpozīciju. Turklāt sacīkste punktu ziņā nebija veiksmīga pirms tam tuvākajiem sekotājiem Dibūram, Misjuļam un Smetanam, kas trijotni atbīdīja aiz posma pjedestāla vietu guvējiem Linnemana, Šigabudinova un Šžabo.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)