Rallijkross: Latviešiem Kanādas posms neveiksmīgs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.08.2016
11:22

Latvijas rallijkrosa braucējiem pasaules čempionāta posms Kanādā izvērtās neveiksmīgs, jo ne Reinis Nitišs, ne Jānis Baumanis netika pusfinālos.

Sacīkste kopumā daudzsološāk veicās Baumanim, taču visu izbojāja trešā kvalifikācija, kurā Jānis piedzīvoja divdomīgu kontaktu ar Kevinu Eriksonu, ko tiesneši uzskatīja par nelegālu Baumaņa virzienā. Izslēgšana no šī brauciena Jānim atņēma cerību uz pusfinālu.

Nitiša cīņa bija stabila, taču Reinis netika līdzi konkurentiem braucienu laiku ziņā, turklāt pirmo kvalifikāciju izbojāja arī turbīnas spiediena defekts. Rezultātā Nitišs pēc kvalifikācijas 13. vietā un bez pusfināla.

Uzvaru sacīkstē guva Timijs Hansens, aiz sevis atstājot Andreasu Bakerūdu un Johanu Kristofersonu. Par kopvērtējuma līderi kļuva Peters Solbergs, kurš, lai arī finālā tikai piektais, apsteidz Matjasu Ekstremu, kurš netika ārā no pusfināla.

Pēc fināla finiša gan piedzīvots skarbs incidents, kurā Antons Marklunds bremžu problēmu dēļ taranēja Petera Solberga mašīnu. Abi braucēji pēc medicīniskām apskatēm nav guvuši savainojumus, vienīgi ķermeņa satricinājumus un nobrāzumus. Pēc sitiena, ko Solbergs atzinis kā skarbāko savā karjerā, norvēģa mašīna pamatīgi cietusi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv