Rallijkross: Latviešu zvaigznes sēro kopā ar pasaules autosportu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.01.2023
15:40

Pasaules autosporta sabiedrība pauž šoku un skumjas par Kena Bloka traģisko likteni, arī Latvijas rallijkrosa zvaigznes, kam bijusi iespēja cīnīties ar Bloku sāns pie sāna, sēro kopā ar pasauli.

Reinis Nitišs, kurš savulaik aizvadīja cīņas kopā ar Bloku pasaules čempionātā, šodien sociālajos tīklos raksta: “Skumja diena, uzzinot par Kena Bloka aiziešanu. Man bija tā privilēģija startēt ar viņu kopā WorldRX un Gymkhanas sacensībās, dalīt kopīgus pjedestālus un dažkārt vienkārši aizvadīt draudzīgu sarunu. Mana līdzjūtība Kena ģimenei. Vieglas smiltis, Ken.”

Vēl viens pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks, kurš startējis kopā ar Bloku, ir Jānis Baumanis: “Tik skumjas ziņas… Kens daudziem bija elks, mani ieskaitot. Es Kenu atcerēšos kā īpaši pozitīvu un kaislīgu it visā, kam viņš ķērās klāt! Vieglas smiltis.”

Salīdzinoši īsāka rallijkrosa karjera, taču ar spilgtiem brīžiem arī Ronaldam Baldiņam, arī viņš piemin bojāgājušo zvaigzni: “Bija tas gods iepazīt Kenu Bloku… Esam zaudējuši ārkārtīgi talantīgu un pozitīvu personu… Vieglas smiltis, vecīt!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv