Rallijkross: Latvijas rallijkrosa braucēji dodas uz Čehiju

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.10.2012
12:07

Nedēļas nogalē Čehijā, Sosnovas trasē tiks aizvadīts Centrāleiropas Zonas rallijkrosa čempionāta posms, kuram pieteikušies arī trīs Latvijas sportisti.

Super 1600 klasē startam gatavojas Reinis Nitišs, savukārt SuperNationals klasē cīņai ar Centrāleiropas speciālistiem gatavi Māris Ločmelis un Mārtiņš Porietis. Porietis, kā arī Toms Ziedāns Čehijā viesojās jau vasarā, šajā klasē pretendējot par uz pjedestāla pozīcijām.

Tikmēr apstiprināts Baltijas rallijkrosa kausa kopvērtējums. Seriāls, kas notika divos posmos – Lietuvā un Igaunijā – noslēdzies ar divām medaļām arī Latvijas sportistiem. Par Baltijas kausa ieguvēju ar uzvarām abos posmos FWD 2000 klasē kļuvis Māris Ločmelis. Savukārt otro vietu ar otro pozīciju pēdējā posmā sasniedzis Juris Spīķis. Trešais klasē – lietuvietis Vaids Vaičekausks. Mūsējiem citas pozīcijas – Eliss Dukaļskis guvis ceturto vietu, Mārtiņš Porietis – sesto, Toms Ziedāns – astoto, Emīls Krūmiņš – desmito. Tiesa, Emīla atrašanās FWD 2000 klasē ir pirmā posma amatpersonu kļūda, jo mašīnai ar aizmugures piedziņu nepienāktos startēt šajā ieskaitē.

Super 1600 klasē pirmā vieta lietuvietim Kasparam Navickam, seko Vitauts Žulis un igaunis Janno Ligurs. Šajā klasē 12. vieta Reinim Nitišam, 13. pozīcija – Andim Vanteram. TouringCars klasē Viesturam Tilgasam sestā vieta, bet Krūmiņš juniors, kurš Igaunijas posmā bija nonācis pareizajā klasē, ar tehnikas defektu bija spiests izstāties un palika bez ieskaites.

SuperCars klasē Latvijas sportistu nebija. Savukārt komandu vērtējumā uzvara Lietuvai, seko Igaunija, Latvija, Polija, Somija un Krievija.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv