Rallijkross: Latvijas rallijkrosa kausa līderi – Pumpurs, Safonovs, Traubergs

Viesturs Saukāns  30.07.2016 08:21 3

Līdz ar abiem Latvijas NEZ posmiem startējis arī Latvijas rallijkrosa kauss. Seriāla kopvērtējumā iekļauti Super 1600 un TouringCar braucēji ar Latvijas licencēm, kā arī visi LADA RX klases braucēji. Līderi pēc diviem notikušajiem un pirms diviem atlikušajiem posmiem ir Artūrs Pumpurs (TouringCar), Reinis Safonovs (Super 1600) un Ivo Traubergs (LADA RX).

Pirmo posmu rezultāti veido īpatnējas punktu attiecības starp klašu braucējiem, jo Latvijas sportistu rezultātus veido arī viņu attiecība pret pārējiem NEZ konkurentiem – citādāk nav iespējams ievērot Latvijas rallijkrosa kausa punktu sadales principus (kā pasaules seriālā – ar kvalifikācijas, pusfinālu un fināla punktiem).

Super 1600 klasei vēl nedaudz jāpiestrādā pie dalībnieku skaita, taču seriāls var izvērsties aizraujošs. Punktu izteiksmē vadībā Safonovs, kuram cieši seko Eliss Dukaļskis – tas pats, kurš Reinim nozaga uzvaru Biķernieku fināla pēdējā aplī. Trešais pēc uzvaras 333 un neveiksmes Rīgā – Arnis Odiņš.

TouringCar klasē pašlaik par prātīgu atzīstams lēmums klasē iekļaut arī priekšpiedziņas automašīnas, lai gan starptautiski klase paredzēta kā aizmugures piedziņas kategorija. Ja ne šis lēmums, abos posmos kopā būtu startējušas trīs RWD automašīnas.

Arī cīņa, līdz ar to, interesanta. Pašlaik vadībā Artūrs Pumpurs, seko Raimonds Mūrnieks un Viesturs Tilgass. Klasē kopumā startējuši 11 braucēji.

LADA RX klasē daudz dalībnieku un gana principiālas līderu cīņas. Kopumā divos posmos uz starta stājies 21 braucējs, bet līdera godu šobrīd uzņēmies Ivo Traubergs, kuram cieši seko Matīss Vasilis un Ivars Joelis.

Atlikušie posmi paredzēti 21. augustā Jēkabpils puses Biržos un 15. oktobrī 333 trasē.

Kopvērtējums šeit

  • Rieksti

    Kāda iespēja redzēt folkreisu biķerniekos kādreiz?

  • Fanuks

    kas ar pieteikumiem vecpilij?un kad vares redzet pilskalnu un 333 folkreisaa rezultātus?

  • Marčelo

    Viesturam daudz darba japaciešās?…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***