Rallijkross: Lidenhilā visi braucieni pirmdienā

Viesturs Saukāns  09.04.2012 11:03 0

  Rallijkross, Ziņas

Eiropas rallijkrosa čempionāta pirmais posms piedzīvojis misēkli – pēc laika kontroles braucieniem tika konstatēts, ka nedarbojas starta iekārtas falšstartu sistēma. Tā kā briti neatrada tūlītēju risinājumu, sacīkstes visi braucieni ar kopējo startu pārcelti uz šodienu, 9. aprīli.

Papildinot Autocross.lv ziņu par Timura Timerzjanova likstām ar neiekļūšanu Lielbritānijā – Tatarstānas braucējs tik tiešām netika uz starta šajā sacīkstē. Līdzīgu likteni piedzīvoja arī Super 1600 klasē startējošais tatārs Ildars Rahmatuļins. Šo braucēju tehniski apkalpo latviešu komanda. Kā ziņo Didzis Moisejs: „Jau bijām tikuši līdz pusceļam, kad saņēmām ziņu, ka mūsu pilotam arī ir problēmas ar vīzu. Līdz ar to griezāmies riņķī un pavadījām Lieldienas mājās.”

Timerzjanova gadījumā rallijkross varēja piedzīvot spilgtu atgriešanos – Kenets Hansens uz brīdi kritis kārdinājumā sēsties savas komandas mašīnā. Tomēr, atzīstot, ka tas ir Timura auto, Hansens tomēr atturējies no vilinošās domas.

Vakar laika kontrolē SuperCars klasē līderis bija amerikānis Taners Fousts, kurš pēc čempiona Sverres Izaksena nestartēšanas un Timerzjanova netikšanas uz Lidenhilu kļuvis par pārliecinošu galveno favorītu. Super 1600 klasē vadībā čempions Andreass Bakerūds, bet TouringCars klasē līderis bija Antons Marklunds.

Foto: ERC24.com, Jans Rafoss.