Rallijkross: LIVE: NEZ Rallijkross Latvijā!

Viesturs Saukāns  25.07.2014 15:14 7

  Rallijkross, Ziņas

Sestdien sporta kompleksā 333 NEZ Rallijkrosa čempionāta pēdējais – ceturtais – posms! Uz starta Latvijas sportisti, kuri spēkosies pret lietuviešiem, igauņiem, krieviem, norvēģiem, Somijas un Zviedrijas pārstāvjiem. Jānoskaidro čempioni!

7 responses to “Rallijkross: LIVE: NEZ Rallijkross Latvijā!”

 1. Māris says:

  nu skatītāju katastofāli maz…

 2. aicis says:

  ar kuru vietu organizatori domaja 12 predzets starts tikai ap 15 viss sakas reklamas vispar nekur nebija tapec tik maz cilveku bet trase un pati sacikste bija izcila

 3. oto says:

  paši braucieni, bija interesanti, bet nu organizācija tiešām kliboja, Viesturs visu laiku atvainojās un piesauca kautko no tēmas-“pirmie kaķēni jāslicina”, bet lai nu kuršs, bet 333 trase nu ar maču rīkošanu ir labi pazīstama, lielu problēmy sagādāja tikai viens trasē esošais traktors un tas pats nebija greiders, tur profesionālam greideristam tas notiktu ļoti ātri.Saprotu starp pirmo sēriju un otro bija problēmas ar laikiem, bet starp otro un trešo sēriju solīto 20 minūšu vietā atkal bija 40 ???????
  Bet ātrumi bija labi, bija arī intrigas un līdzīga cīņa. Arī vaz klase patika. Nākošo reizi neatkārtojiet kļūdas. lai veicas.

  • Viesturs says:

   Šoreiz tiešām sanāca pirmo kaķēnu slīcināšanas gadījums. Lai arī 333 ir tiešām pieredzējuši un profesionāli, šoreiz gadījās uzrauties uz pavisam nelieliem sīkumiem, kas smagi iedeva pa pasākuma dienaskārtību. Rallijkross ir specifisks, NEZa braukšanas un laika ņemšanas sistēma – vēl specifiskāka, pat pieredzējušajiem speciem šis 1x gadā pasākums ir pietiekami sarežģīts. Viss tapa baigā pēdējā brīdī, par šādas sacensības rīkošanu komplekss uzzināja reāli 3,5 nedēļas pirms pasākuma, es tiešām balsotu par nepārmešanu par pāris erroriem. Haris, Nellija un Co. zina šīs neveiksmes, zina tiem skaidrojumu un ir kaujas gatavībā spēkoties. Haraldam jau pēc gonkas bija vairākas idejas, kā piestrādāt pie trases un norises. Skaidrs, ka 30 grādos zaudētās divas stundas bija sāpīgas, bet es domāju, ka šis bija smags sākums lielām lietām nākotnē.

   • Ermīns says:

    Gonka bija laba…bet tās pauzes…ļoti ceru, ka nākamreiz būs vismaz 2 īsākas ;-)

    Par segumu – vērtējums no malas: izskatījās, ka ir pietiekoši gluds, vietām bija liela atrabotka, domāju, ka pietrūkst normāls greideris un ceļa rulis, lai tas viss kalpotu krietni ilgāk.

    Visā visumā 7 no 10

 4. EX krossists says:

  Šlegas malači,ka vispār sarīkoja šo gonku tik īsā laikā.Ne katrs organizātors to spētu.Misēklīši protams bija,bet nekas no kļūdām mācās,gan jau nākotnē tādu būs mazāk.Gonka visumā bija forša.Lai veicas !

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru