Rallijkross: LIVE: Reinis Nitišs UZVAR Eiropas čempionātā Ungārijā!!! (16:45)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.05.2013
16:30

Nedēļas nogalē Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs aizvada cīņu Eiropas rallijkrosa čempionāta 3. posmā Ungārijā, Njiradas trasē.

16:45: REINIS NITIŠS UZVAR EČ RALLIJKROSĀ 3. POSMĀ UNGĀRIJĀ! Viss fināls pavadīts līderpozīcijā!

15:35: Nitišs uzvar savā pusfinālā un nodrošina pirmo starta vietu A finālā! Jau atkal ne zemāk par sesto vietu šajā posmā. Trīs sacīkstes, trīs A fināli!

15:10: Reinis Nitišs pēc otrās vietas ceturtajā kvalifikācijā kvalifikāciju noslēdzis pirmajā vietā! Gaidām pusfinālus un, cerams, arī fināls Latvijas līdzjutējiem varētu būt interesējošs.

13:00: Reinis  uzvar gan savā braucienā, gan visā trešajā kvalifikācijas sērijā!

09:20: Reinim Nitišam un pārējiem Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībniekiem šodien Ungārijā atlikušas divas kvalifikācijas sērijas, kā arī pusfināli un fināli tiem, kas tik tālu tiks. Līderi klasēs pēc pirmās dienas – Davids Žanē (SuperCar), Reinis Nitišs (Super 1600), Dereks Tohils (TouringCar).

19:00: Pēc pirmās dienas REINIS NITIŠS PIRMAIS! Otrajā kvalifikācijā Reinis sasniedza otro rezultātu, kas nozīmē, ka abu braucienu summā Nitišs nonācis līderpozīcijā.

16:05: Komanda apstiprina – Reinis pēc pirmās sērijas trešajā vietā.

16:00: Nitišs tomēr provizoriski trešais – par pusotru sekundi ātrāks šogad pirmo posmu aizvadošais Froidentalers, priekšā latvietim, šķiet, arī Farens. Bet vienalga – lielisks sniegums!

15:55: Tikmēr Igaunijā viss noslēdzies ar labiem rezultātiem. A finālā uzvara Kaskam, bet uz pjedestāla gan Baumanis, gan Safonovs. Porietis spiests izstāties. Jānim Baumanim šis ir pirmais rallijkrosa pjedestāls. Komanda ziņo, ka nesas uz Bausku, lai rīt cīnītos par uzvaru B600 klasē. Šķiet, uz šī vakara pirmo braucienu būs grūti paspēt, lai gan B600 klases starts sērijā būs pēdējais.

15:50: Nitišs uzvar pirmajā braucienā, vismaz savā grupā. Viņa brauciena laiks ir labāks nekā divu citu grupu uzvarētājiem, taču vēl vienai grupai jāstartē.

14:20: Reinis Nitišs brīvos treniņus noslēdz ar labāko laiku klasē! Sākotnēji trase bija slapja, taču tagad saule žāvē trasi.

14:05: Nitišs treniņos noslīdējis dažas pozīcijas zemāk. Tikmēr Igaunijā trešajā kvalifikācijā Baumanis uzrādījis trešo rezultātu. Pēc trim sērijām Saluri un Kasks vadībā, Baumanis trešais, Porietis – ceturtais, Safonovs – piektais.

13:30: Ungārijā Reinis Nitišs pagaidām ir savā klasē trešais, tomēr treniņi vēl turpinās. Priekšā favorīti – Linnemans un Eriksons. Tikmēr Igaunijā pēc otrās sērijas Baumanis trešais, zaudējot vienīgi Kaskam un Saluri. Safonovs – piektais, Porietis – 12. vietā.

St.,13:10: Ungārijā norisinās brīvie treniņi. Tikmēr Latvijas sportisti cīnās Igaunijā – labu sniegumu demonstrē Mārtiņš Porietis un Jānis Baumanis, pirmā sacīkste pēc atgriešanās pagaidām rezervēta Reinim Safonovam. Pēc laika kontroles, kurā uzrādīti cienījami rezultāti, Baumanis savu braucienu noslēdza otrajā vietā, par spīti noslāpšanai startā. Super 1600 klasē pēc pirmās sērijas Baumanis ir trešais aiz Saluri un Kaska. Safonovs – septītais. Porieša brauciens neveiksmīgs – nolauzts ritenis.

Pk.,17:35: Reinis Nitišs cīņām gatavs!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv