Rallijkross: LIVE: Reinis Nitišs turpina UZVARĒT arī Norvēģijā!!! (16:50)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.06.2013
08:45

Nedēļas nogalē Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs aizvada Eiropas rallijkrosa čempionāta piekto posmu Norvēģijā, Hellas trasē. Super 1600 klasē Reinis ir kopvērtējuma līderis ar trīs punktu pārsvaru.

16:50: Finālā otrais tomēr kopvērtējuma tuvākais sekotājs Rahmatuļins, kurš lieliski atkopis rezultātu pēc vājas kvalifikācijas. Trešais – Linnemans, seko Zagumennovs, Farens, Eriksons.

16:40: Trešā pēc kārtas!!! Aigars Nitišs ziņo: “Himna!” Reinis Nitišs izcīnījis trešo uzvaru pēc kārtas Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 klasē, piektajā posmā Norvēģijā! Reinis nostiprinās arī EČ kopvērtējuma vadībā. Lieliski!

15:15: Reinis Nitišs uzvar savā pusfinālā un izcīna pirmo starta vietu finālā!

12:50: Nitišs ar trim otrajām vietām un vienu uzvaru sērijās kļūst par kvalifikācijas uzvarētāju, par vienu punktu apsteidzot Linnemanu. Komanda atzīmē, ka dānis var izrādīties ātrāks visā šajā posmā, labs sniegums. Arī trešajā kvalifikācijā Reinis guva otro vietu, piekāpjoties Linnemanam. Linnemanu iegāza pirmā kvalifikācija, kurā gūta ceturtā vieta. Gaidām pusfinālus!

12:10: Reinis Nitišs veiksmīgi turpina Norvēģijā – trešā kvalifikācija noslēgta otrajā vietā gan savā braucienā, gan visā sērijā. Labākais bija Linnemans, savukārt no skandināvu sekotājiem izkritis Eriksons, kurš braucienā palicis pēdējā vietā. Rahmatuļina progress minimāls – trešajā sērijā sestā vieta, kas ir viņa nedēļas nogales šobrīd augstākais rezultāts. Nitišs līderis pēc trešās sērijas, vienīgais, kurš reāli, ja nenotiek nekas dramatisks, vēl konkurē ar Reini par pirmo vietu, ir Linnemans. 

19:15: Reinis Nitišs pirmo dienu Norvēģijā noslēdzis līderpozīcijā! Pirmajās divās kvalifikācijās Reinis izcīnīja uzvaras savos braucienos, bet sēriju kopsummā bija otrais pirmajā braucienā un līderis otrajā. Pirmajā braucienā ātrāks par Nitišu bija komandas biedrs Eriksons, taču otrajā braucienā zviedrs bija tiki piektais. Vēl smagāku pirmo dienu piedzīvojis Rahmatuļins, kurš ir Nitiša tuvākais sekotājs kopvērtējumā. Krievu braucējs pirmajā braucienā nesasniedza finišu, bet otrajā bija tikai septītais. Pēc pirmās dienas Nitiša tuvākie sekotāji ir skandināvi – Linnemans, Eriksons un Farens. Tad seko krievu armija – Minihanovs, Zagumennovs un Šigabudinovs. Super 1600 klasē šokējoši mazs dalībnieku skaits – pirmo dienu noslēguši tikai desmit dalībnieki. Uz starta nav arī iepriekšējā posmā tuvu panākumam bijušais Makarovs. Supercar klasē līderi pēc pirmās dienas ir Solbergs, Bakerūds un Timerzjanovs.

09:40: Welcome to Hell – angļu valodā runājošie ar sacensību norises vietas nosaukumu spēlējas uz nebēdu. Kuram Norvēģija būs elle, kuram svinību vieta, demonstrēs šodienas un rītdienas notikumi. Autocross.lv sekos līdzi notikumiem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv