Rallijkross: Nākamnedēļ Latvijas rallijkrosa kausa fināls

Viesturs Saukāns  05.10.2016 11:38 8

  Rallijkross, Ziņas

Nākamnedēļ, 15. oktobrī 333 trasē tiks aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa pēdējais posms, kurā jānoskaidro uzvarētāji visās trīs ieskaites klasēs – Super 1600, Touring 2000 un LADA RX.

Lai arī Latvijas rallijkrosa braucēji gūst panākumus Eiropas un pat pasaules līmenī, Latvijā nacionālais seriāls šogad atjaunots pēc vairāku gadu pārtraukuma. Disciplīnas atrašanās uz popularitātes viļņa Latvijas rallijkrosa kausam jau pirmajā sezonā piesaistījusi ap 50 dalībnieku.

Latvijas kausa Super 1600 klasē pirms pēdējā posma vadībā atrodas Reinis Safonovs un Eliss Dukaļskis, kuru savstarpējā cīņā tiks noskaidrots seriāla uzvarētājs. Šobrīd trešais ir Edijs Ošs. Touring 2000 klasē cienījamu pārsvaru pār sekotājiem ieguvis Artūrs Pumpurs, taču trijniekā esošie Juris Spīķis un Viesturs Tilgass pēdējā posmā joprojām saglabā izredzes uz pirmo vietu. LADA RX ieskaitē, kas šosezon pulcē vislielāko dalībnieku skaitu, divi izteikti līderi ir Ivars Joelis un Ivo Traubergs, tomēr arī šajās cīņās ir pretendenti, kas var iejaukties pirmo pozīciju sadalē.

Pieteikšanās sacīkstei norisinās elektroniski Rallycross.lv vietnē. Termiņš – 10. oktobris.

8 responses to “Rallijkross: Nākamnedēļ Latvijas rallijkrosa kausa fināls”

 1. Māris says:

  Cik maksās ieejas biļete?

 2. Horvāts says:

  Ja šeit izziņos – daudzi pārdomās vai braukt (paturot atmiņā 1. posmu + Folkreisu)!!!

 3. Rieksti says:

  Īstenībā žēl, ka Rallijkross un Autokross nav zem viena jumta(mājaslapas). Domāju tam ir savi iemesli, kurus mums nezināt, bet rallycross.lv izpildījums par mājaslapu ir vairāk nekā vājš… Jau tā cik tad mums to sportistu ir… Un tie paši mēdz braukt gan rallijkrosā, gan krosā.

  • Kristaps says:

   Nēsi pamanījis, ka šajā mājas lapā ir sadaļa rallijkross?

   • Rieksti says:

    Esmu pamanījis, bet tapēc brīnos kāpēc rallijkrosta pieteikumi un tādas lietas nenotiek šeit, jo rallycross.lv diezgan pašvaki/neērti tas viss izskatās…

  • Viesturs says:

   Istenībā pat nav nekādu iemeslu, Komisijā LRX bīdīšanai ķērās klāt Ivo T., automātiski veidojot arī rallycross.lv kā topošā kolektīva mājvietu. Tas pat no vienas puses ir diezgan loģiski. Pat veidojot Autocross.lv, kad sākām folkreisa darbību,es apsvēru, vai nevajag atsevišķi folkreiss.lv, piemēram, veidot. Bet tad nolēmu, ka viens otram netraucē arī atrodoties zem viena jumta, tieši otrādi. Kā uz to paskatās – mana versija, ka krosveidīgajiem tiešām vajadzētu būt zem viena jumta, lai publikas viena ap otru vairāk apberzējas, tāpēc rallijkross no šejienes nepazudīs. Cita versija, ka Latvijas rallijkross ir veidojams kā “pārdodams projekts”, kā tas ir Igaunijā, tāpēc tam vajag savu atpazīstamību un brendingu. rc.lv gadījumā es domāju, ka runa šobrīd ir par reālu laika nebūšanu, lai pieķertos lapas attīstīšanai, jo tas ir ļooooooti laikietilpīgs pasākums, un daudzi pat nenojauš, kādā aizā iekrīt tie, kuri grib “uzraut savu lapiņu, lai smukāk”. Teikšu kā ir, Autocross.lv satura ziņā nav realizācijas pat 30 procenti no tā, ko es gribētu. Vienkārši nav laika un, ja ir laiks, tad sākas iedvesmas problēmas.
   Katrā gadījumā mums ar Ivo nav tipiskās latviešu problēmas šajā sakarā.

 4. autokross un folkreiss rullē says:

  Kautkas ir zināms jau par ziemas folkreisu

 5. Lauris says:

  labvakar. a kur radās superkar 333 pēdējā posmā?kaut kas sajaukts vai tomēr LV būs ieskaite arī superkāriem rallijkrosā.ar informāciju ļoti pašvaki.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru