Rallijkross: Nākamnedēļ Latvijas rallijkrosa kausa fināls

Viesturs Saukāns  05.10.2016 11:38 8

  Rallijkross, Ziņas

Nākamnedēļ, 15. oktobrī 333 trasē tiks aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa pēdējais posms, kurā jānoskaidro uzvarētāji visās trīs ieskaites klasēs – Super 1600, Touring 2000 un LADA RX.

Lai arī Latvijas rallijkrosa braucēji gūst panākumus Eiropas un pat pasaules līmenī, Latvijā nacionālais seriāls šogad atjaunots pēc vairāku gadu pārtraukuma. Disciplīnas atrašanās uz popularitātes viļņa Latvijas rallijkrosa kausam jau pirmajā sezonā piesaistījusi ap 50 dalībnieku.

Latvijas kausa Super 1600 klasē pirms pēdējā posma vadībā atrodas Reinis Safonovs un Eliss Dukaļskis, kuru savstarpējā cīņā tiks noskaidrots seriāla uzvarētājs. Šobrīd trešais ir Edijs Ošs. Touring 2000 klasē cienījamu pārsvaru pār sekotājiem ieguvis Artūrs Pumpurs, taču trijniekā esošie Juris Spīķis un Viesturs Tilgass pēdējā posmā joprojām saglabā izredzes uz pirmo vietu. LADA RX ieskaitē, kas šosezon pulcē vislielāko dalībnieku skaitu, divi izteikti līderi ir Ivars Joelis un Ivo Traubergs, tomēr arī šajās cīņās ir pretendenti, kas var iejaukties pirmo pozīciju sadalē.

Pieteikšanās sacīkstei norisinās elektroniski Rallycross.lv vietnē. Termiņš – 10. oktobris.