Rallijkross: NEZ drudzis sasniedz Latviju!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.07.2013
17:21

Pēc nepilnām divām nedēļām Latvijā, Mūsas trasē pie Bauskas tiks aizvadīts NEZ rallijkrosa čempionāta trešais posms. Organizatori Autocross.lv apgādājuši ar šā brīža pieteikumu sarakstu – vairākas dienas pirms pieteikumu termiņa beigām fiksēti 32 pieteikumi.

Jāatzīst, ka, lai arī pieteikumu jūra vēl gaidāma, jo tikko tik apklusuši otrā posma Dānijā motori, sastāvs veidojas lielisks. Šogad uz Latviju, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, gatavojas ierasties ne tikai tradicionālie viesi no Norvēģijas, Lietuvas un Igaunijas, bet arī Zviedrijas sportisti, kuru attieksme pret NEZ līdz šim bijusi ļoti rezervēta. Kopumā sastāvs ir ļoti internacionāls – šobrīd pieteikušies astoņu valstu sportisti.

Piesakās arī Latvijas sportisti. NEZ Super 1600 klasē startam gatavojas Mārtiņš Porietis, Jānis Baumanis un Mārlis Ločmelis, turklāt gaidāmi papildinājumi. NEZ 2000 klasē cīņai gatavojas Toms Ziedāns un Juris Spīķis. Grūti prognozēt NEZ Open un NEZ Supercar klašu Latvijas pārstāvniecību, taču, zinot vietējās norises, nav izslēgta latviešu dalība arī šajās klasēs.

Pieteikumu saraksts, kā ierasts, Autocross.lv labajā pusē.

Atgādinājums sportistiem, kuri startē gan NEZ, gan kroskartu, gan Beta bagiju, gan folkreisa ieskaitē – pieteikumu termiņš par nepaaugstināto samaksu noslēdzas svētdien, 7. jūlijā. Rallijkrosa un junioru klašu braucēji pieteikumus sūta organizatoram, folkreisa dalībnieki izmanto līdzšinējo pieteikšanās sistēmu (veidlapa uz Viesturs.saukans@laf.lv).

Jāpiebilst, ka Mūsas trase, gatavojoties rallijkrosam, piedzīvo ievērojamas pārmaiņas. Cik noprotams, asfalts varētu būt pat vairāk nekā pirms laika publicētajā trases shēmā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv