Rallijkross: Nirburgringas posms atcelts?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.11.2020
15:00

Arvien uzstājīgāk klīst runas, ka decembrī paredzētais pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posms Vācijā, Nirburgringas trasē varētu būt atcelts, lai gan oficiāli par to pašlaik paziņots nav.

Dzirdēts, ka komandām izsūtīts paziņojums par Vācijas sacīkstes atcelšanu, turklāt kuluāros jau tiekot sumināts šā gada pasaules čempions Johans Kristofersons. Savukārt Nirburgringā paredzēto Eiropas ieskaites posmu Supercar un Super 1600 klasēm nozīmējot seriālu formālu nenotikšanu, un gads varētu būt noslēdzies bez pasludinātiem Eiropas čempioniem.

Šobrīd jāgaida šo ziņu apstiprinājums vai noliegums. Pasaules čempionāta mājas lapā un sociālajos medijos iestājies klusums par šo tēmu, savukārt pašas trases mājas lapā pēdējā ziņa ir sajūsma par veiksmīgu biļešu tirdzniecības pirmā viļņa noslēgumu un cerības uz otrā viļņa drīzu startu.

Vācijas posms būtu pēdējais šā gada WRX un Eiropas čempionātu kalendārā. 12. un 13. decembrī paredzētajā cīņā trasē būtu devušās pasaules un Eiropas Supercar automašīnas, kā arī Super 1600 un Projekt E kausa dalībnieki. Nojaušams, ka nedēļas nogalē mums būtu bijusi iespēja sekot līdz vismaz diviem, varbūt pat vairāk, Latvijas sportistiem.

Ja Vācijas sacīkste tiešām tiks atcelta, Latvijas līdzjutējiem saistošās krosa tipa cīņas šogad būs galā – Nirburgringa ir pēdējais ieraksts arī Autocross.lv garajā šā gada sacensību kalendāra sarakstā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv