Rallijkross: Nitišs labo savu rekordu, 14. vieta Eiropā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.08.2012
20:26

Trešo posmu pēc kārtas Reinis Nitišs guvis punktus Eiropas rallijkrosa čempionātā. Nīderlandē, Valkensvārdas trasē jēkabpilietis sasniedza savu līdz šim augstāko rezultātu, gūstot 14. vietu un trīs kopvērtējuma punktus.

Nitišs laika kontrolē 30 dalībnieku konkurencē uzrādīja 20. rezultātu. Komanda atzina, ka tika novērots motora jaudas trūkums, divos pagriezienos izjūtot mašīnas guršanu. Sestdienas pirmajā braucienā sasniegta 17. pozīcija, kam sekoja komandas darbs ar mašīnas regulējumiem un rezultātu uzlabošanās svētdienas braucienos. Svētdienas atlikušie iebraucieni tika uzvarēti, kas kopumā deva, attiecīgi, 16. un 12. vieta. Kvalifikācija tika noslēgta 15. pozīcijā, kam sekoja uzvara C finālā.

Sacīksti izšķīra B fināla starts. Reinis no pēdējām vietām pirmo līkumu sasniedza ceturtajā vietā, taču, atrodoties ārmalā, Nitiša mašīna saņēma sitienu pa durvīm un cīņa noslēdzās drošības joslas smiltīs. Neskatoties uz neveiksmi komanda līksmo par kārtējo progresu un punktiem Eiropas čempionāta kopvērtējumā.

Atgādinām, ka pēdējos trijos posmos gūstas divas 16. un viena 14. vieta, turklāt nevienā sacīkstē dalībnieku skaits nav bijis mazāks par 30.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv