Rallijkross: Nitišs NEZ čempions, Porietim – bronza!

Viesturs Saukāns  22.07.2012 19:29 2

NEZ rallijkrosa čempionāta pēdējā, ceturtajā posmā Ukmerģē uzvaru NEZ 2000 klasē sasniedza Mārtiņš Porietis, ar šo panākumu ielēcot kopvērtējuma trijniekā un gūstot sezonas bronzas medaļu. Ar ceturto vietu pēdējā posmā pilnībā pietika Reinim Nitišam, lai jēkabpilietis kļūtu par NEZ 1600 klases čempionu. Uz pjedestāla Lietuvā kāpa arī Toms Ziedāns.

NEZ 1600 klasē Reinim Nitišam bija jāiekļūst A finālā, lai nodrošinātu uzvaru kopvērtējumā. Finišējot ceturtais aiz Kristofera Lia, Ernesta Staponkus un Vaiņa Žuļa, Reinis uzdevumu izpildīja. Nitišs šo titulu pievienojis pērnā gada Igaunijas čempiontitulam, Latvijas kausam un Latvijas autokrosa vicečempiona titulam.

NEZ 2000 klasē pēdējā posmā uzvaru guva Mārtiņš Porietis, aiz sevis atstājot Tomu Ziedānu un jauno klases čempionu norvēģi Kristianu Sandmo. Jurim Spīķim piektā vieta, bet Māris Ločmelis desmitais, piedzīvojot motora defektu.

NEZ Open klasē ceturto vietu guva Kristaps Maševskis, piekāpjoties trim norvēģiem Markusam Johanesenam, Hansam Jerenam Estrengam un čempiontitulu aizstāvējušajam Olam Froshaugam.

Interesanti, ka Ilgoņa Krūmiņa leģendāro BMW iegādājies polis Starobrats – līdz ar to noslēgusies leģendāra Latvijas rallijkrosa ēra.

NEZ 4WD klasē uzvara Kazimieram Gudžjūnam, kas nozīmē atkārtotu čempiona titulu. Otrais – Darjus Tamašausks, trešais –Arvids Galinis.

Jāpiebilst, ka minētie rezultāti ir tieši NEZ ieskaitē vērtētie – trasē līderpozīcijas atšķiras, jo startēja arī NEZ zonā neietilpstošie Polijas sportisti.

Latvijas kroskartu cīņās uzvara Ingum Beļakovam, sekoja Viesturs Kalniņš, Emīls Misiņš, Liene Sproģe un Marko Priednieks.

  • Apsveikumi!

  • Latvanis

    jocigi, ka autokrosas.lt nevar atrast ne tikai rezultatus,bet jebkadu noradi par posmu. ceram uz leishu fotografiem :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***