Rallijkross: Nitišs pēc pirmās dienas sestais, Gabecs nefinišē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.04.2012
07:17

Esteringā notiekošajā Vācijas čempionāta pirmajā posmā Reinis Nitišs laika kontrolē no astoņiem vācu ieskaites dalībniekiem uzrādījis sesto rezultātu, šo pozīciju saglabājot arī pēc pirmās kvalifikācijas sērijas. Igors Gabecs Supernational klasē laika kontrolē sasniedza daudzsološu 13. vietu 23 dalībnieku konkurencē, tomēr pirmajā braucienā finišu nesasniedza, pirmo dienu formāli noslēdzot 19. pozīcijā.

Nitiša zaudējums priekšā esošajiem dalībniekiem nav pārāk dramatisks – no piektās vietas Reinis atpalika par sekundi, no sērijas uzvarētāja 10 sekundes. Laika kontrolē līderim Nitišs zaudēja 2,5 sekundes. Ņemot vērā, ka šis ir Reiņa pirmais starts ar jauno auto, varēja būt arī sliktāk.

Pirms došanās uz Vāciju Nitišs sacīja, ka pirmssezonas izmēģinājumos sapratis, ka mašīna nešaubīgi ir labāka par iepriekšējā sezonā izmantoto VW Golf III. Tā labāk vadās, ir spēcīgāka.

Šodien vēl divas kvalifikācijas sērijas un finālbraucieni. Sacīkste ir arī Beļģijas čempionāta otrais posms, tomēr, cik var noprast no rezultātiem, klases startē atsevišķi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv