Rallijkross: Nitišs un Baldiņš turpina Somijā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.06.2021
09:41

Nedēļas nogalē OuluZone trasē Somijā tiek aizvadīts RallyX Nordic seriāla nākamais posmu komplekts – piektā un sestā sacīkste. Uz starts Crosscar klasē arī Latvijas braucēji Ronalds Baldiņš un Reinis Nitišs.

Somijas posmiem Crosscar klasē pieteikušies 14 dalībnieki, taču prakse rāda, ka realitātē dalībnieku varētu būt arī vairāk – to parādās pirmie sestdienas cīņas protokoli un dalībnieku saraksti. Pirms šī posma Reinis kopvērtējumā ir ceturtais, bet Ronalds septītais 32 startējušo braucēju kompānijā. Abi iepriekšējos posmos bijuši pjedestāla pozīciju tīkotāji, trešajā posmā Holjesā Baldiņš sasniedza latviešu augstāko rezultātu – otro vietu.

No kroskāru klases kopvērtējuma vadošā desmitnieka Somijas sacīkstei nav pieteikts vienīgi piektajā vietā esošais Sebastjans Enholms – visi pārējie līderi ir gatavi turpināt cīņu par kopvērtējuma uzvaru.

Arī Supercar salonauto klase pulcē šīs sezonas vadošos braucējus, tostarp pasaules čempionu Johanu Kristofersonu, Niklāsu Gronholmu un citus.

Dalībnieku sastāvs OuluZone posmos

Supercar

NO. DRIVER NAT. ENTRANT CAR
1 Johan Kristoffersson SWE Kristoffersson Motorsport Volkswagen Polo
3 Jere Kalliokoski FIN Kalliokoski Motorsport Ford Fiesta
7 Anders Michalak SWE Hedströms Motorsport Volkswagen Polo
18 Juha Rytkönen FIN Betomik Racing Team Ford Fiesta
33 Enzo Ide BEL EKS JC Audi S1
35 Fraser McConnell JAM Olsbergs MSE Ford Fiesta MK8
42 Henri Haapamäki FIN SweepBank Team Ford Fiesta MK8
61 Andreas Carlsson SWE ACRX Renault Clio RS
68 Niclas Grönholm FIN GRX Hyundai i20
69 Sondre Evjen NOR EKS JC Audi S1
77 Jari Tuuri FIN Jari Tuuri Skoda Fabia
95 Philip Gehrman SWE Team First Stop Sweden Volkswagen Polo

 

Supercar Lites

NO. DRIVER NAT. ENTRANT CAR
4 Ida Törnhult SWE Olsbergs MSE Supercar Lites
9 Grégory Fosse FRA Olsbergs MSE Supercar Lites
10 Martin Jonsson SWE Alfta Racing Team Supercar Lites
11 Mats Oskarsson SWE MORX Supercar Lites
14 Nils Andersson SWE Kristoffersson Motorsport Supercar Lites
17 Gustav Bergström SWE Kristoffersson Motorsport Supercar Lites
18 Linus Östlund SWE Olsbergs MSE Supercar Lites
22 Mattis Janssom SWE KJ.S RX Supercar Lites
36 Casper Jansson SWE Enlunds Motorsport Supercar Lites
44 Jonne Ollikainen FIN SET Promotion Supercar Lites
52 Simon Olofsson SWE STS RX Supercar Lites
55 Lane Vacala USA STS RX Supercar Lites
60 Martin Enlund SWE Enlunds Motorsport Supercar Lites
82 Isak Sjökvist SWE Olsbergs MSE Supercar Lites
87 Tommi Hallman FIN SET Promotion Supercar Lites
91 Niklas Aneklev SWE Team Ramudden / Olsbergs MSE Supercar Lites
166 Martin Ekspjuth SWE Ekspjuth Motorsport Supercar Lites

 

CrossCar/Crosskart

NO. DRIVER NAT. ENTRANT CAR
2 Timo Laapotti FIN Team Speedweekend Speedcar
5 Riku Huuhka FIN Team Speedweekend Speedcar
8 Pasi Penttinen FIN Team Speedweekend Speedcar
11 Jimmie Österberg SWE Power RX Speedcar
15 Reinis Nitišs LVA Planet Kart Cross Kamikaz
30 Erik Andersson SWE Power RX Speedcar
65 Jami Kalliomäki FIN SET Promotion Speedcar Xtreme
67 Isac Egonsson SWE Carcontrol Speedcar
80 Tomi Rakkolainen FIN Team Speedweekend Speedcar
81 Ronalds Baldins LVA Baco 81 Speedcar
84 Jarkko Aronen FIN Team Speedweekend Speedcar
85 Petter Hane SWE Carcontrol Speedcar
161 Patrik Hallberg SWE Max RPM EDGE
170 Isak Reiersen SWE EKS JC Speedcar

 

Open 2WD

NO. DRIVER NAT. ENTRANT CAR
1 Simon Tiger SWE TeamTigerRX BMW E30 M3
2 Marcus Norman SWE Odin Target Mazda RX8
5 Lars Englund SWE Lars Englund Porsche 911
9 Tuomas Venäläinen FIN Tuomas Venäläinen RX Datsun Finn
10 Rami Kauttio FIN RK RX Ford Escort
46 Mathias Jansson SWE Mathias Jansson Volvo S40
TBC Antti Väre FIN Antti Väre Ford Fiesta

 

CrossCar Junior

NO. DRIVER NAT. ENTRANT CAR
10 Joakim Lund Olander SWE Joakim Lund Olander Speedcar
11 Pontus Oskarsson SWE MORX Speedcar
21 Rasmus Persson SWE Carcontrol Speedcar
30 Mikael Uitto FIN Mikael Uitto Speedcar
34 Erik Nilsson SWE Carcontrol Speedcar
57 Lauri Halonen FIN Lauri RX Ydrefalk
74 Maiju Niemi FIN Peat Racing Team Speedcar
86 Tinka Perämäki FIN Tinka Perämäki Speedcar
95 Aleksi Suono FIN Suono Motorsport Speedcar Xtreme
99 Lukas Andersson SWE LACK 99 Speedcar
111 Isak Hatanmaa FIN Isak Hatanmaa Casmat
138 Joni Turpeinen FIN Joni Turpeinen Ydrefalk
150 Joonatan Ylilammi FIN Team Ylilammi Speedcar
184 Elias Kalliokoski FIN Kalliokoski Racing Speedcar
199 Alex Gustafsson SWE EKS JC Speedcar

 

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv