Rallijkross: Odiņš atceļ Eiropas plānus, starts Latvijas un Igaunijas rallijkrosā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.04.2018
09:38

Pērn Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 klasē atzīstami debitējušais Arnis Odiņš šogad uzsvaru liks uz Latvijas un Igaunijas rallijkrosa čempionātiem. Eiropas plāni šogad ierobežoti līdz vienam startam Latvijas posmā.

“Neslēpšu, ka mērķis bija startēt pilnu sezonu Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 klasē,” skaidro Odiņš. “Taču tie budžeti, kas šobrīd valda šajā klasē, nav ne sasniedzami, ne arī saprotami. Veikt tikai atsevišķus posmus vai pusi sezonas arī nebija mans plāns, jo sezonas kontekstā tas nenestu vērā ņemamu rezultātu, bet iztērēts būtu trīs Latvijas nacionālā līmeņa sezonu budžets. Vēl līdz janvārim domas par šo tēmu mainījās gandrīz katru dienu, taču kādā brīdī bija skaidrs, ka no šīm domām nogurstu un vajag konkrētu mērķi. Latvijas rallijkrosa čempionāts sevi strauji piesaka pozitīvā ziņā, kas uzrunā arvien vairāk. Paralēli kopš rudens tika būvēts jauns auto, kuru īrēsim Latvijas un Igaunijas rallijkrosam čempionātam. Nu un par saviem plāniem tika pieņemts lēmums – startēšu Latvijas un Igaunijas čempionātā, kā arī Eiropas čempionāta Rīgas posmā. Tā atmosfēra un atbalsts bija fantastisks! Mēģināsim sasniegt visas pozitīvās sajūtas, ko autosports spēj sniegt. Ar nepacietību gaidu nākamo sezonu!”

Nacionālajos seriālos Arnis Odiņš startēs ar savu panākumus nesušo VAZ 2108: “Startēšu ar savu auto, kurš nu jau tiešām sāk iegūt arvien leģendārāku statusu. Mūsu komandā sagatavots arī Ford KA, ar kuru startēs mūsu igauņu komandas biedrs, bet atsevišķos Latvijas posmos uz starta stāšos arī es. Šobrīd izskatās, ka Latvijas Super 1600 klase būs kuplāka nekā pērn, līdz ar to tā noteikti būs interesantāka.”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv