Rallijkross: Odiņš un Spīķis aizvada pirmos testus ar Renault (VIDEO/FOTO)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.04.2017
11:45

Svētdien Biķernieku rallijkrosa trasē Arnis Odiņš un Juris Spīķis aizvadīja pirmos nopietnos izmēģinājumus ar Renault Twingo automašīnu, gatavojoties debijai Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 klasē. Abi ir sajūsmā par testu profesionalitāti un iegūto informāciju.

Arnis Odiņš atzīmē, ka līmenis, kādā TT Motorsport komanda noorganizēja treniņus, ir žilbinošs: “Pēc šādas testu dienas rokas sāp, taču katrs aplis tika pabeigts ar smaidu sejā, tas bija lieliski! No mašīnas un komandas puses šī bija lieliska diena. Testi bija, nebaidos teikt, profesionāli – ar amortizatoru speciālistiem, telemetriju mums mācīja Eiropas SuperBuggy vicečempions Ervins Grencis, kurš deva padomus arī par dažām līkumu veikšanas niansēm. Ļoti, ļoti vērtīgi testi!”

Par abu braucēju sniegumu Arnis saka: “Paši dienas laikā no sava laika nometām pat piecas sekundes. Prieks, ka man izdevās uzrādīt stabilus rezultātus, visi apļi vienā sekundē, pat vēl šaurākā diapazonā. Arī Jurim ir daudz informācijas, ar ko strādāt, gatavojoties sezonai. Piepildījās tas, ko abi iepriekš spriedām par atšķirīgajiem braukšanas stiliem – telemetrija uzrādīja daudz interesantu nianšu, varam viens otru papildināt. Šī diena bija ļoti, ļoti vajadzīga un vērtīga!”

Atgādinām, ka gan Odiņam, gan Spīķim debija Eiropas čempionātā paredzēta jūlija sākumā Zviedrijā, kas būs Super 1600 klases trešais posms.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv