Rallijkross: Odiņš un Spīķis aizvada pirmos testus ar Renault (VIDEO/FOTO)

Viesturs Saukāns  17.04.2017 11:45 6

  Rallijkross, Ziņas

Svētdien Biķernieku rallijkrosa trasē Arnis Odiņš un Juris Spīķis aizvadīja pirmos nopietnos izmēģinājumus ar Renault Twingo automašīnu, gatavojoties debijai Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 klasē. Abi ir sajūsmā par testu profesionalitāti un iegūto informāciju.

Arnis Odiņš atzīmē, ka līmenis, kādā TT Motorsport komanda noorganizēja treniņus, ir žilbinošs: “Pēc šādas testu dienas rokas sāp, taču katrs aplis tika pabeigts ar smaidu sejā, tas bija lieliski! No mašīnas un komandas puses šī bija lieliska diena. Testi bija, nebaidos teikt, profesionāli – ar amortizatoru speciālistiem, telemetriju mums mācīja Eiropas SuperBuggy vicečempions Ervins Grencis, kurš deva padomus arī par dažām līkumu veikšanas niansēm. Ļoti, ļoti vērtīgi testi!”

Par abu braucēju sniegumu Arnis saka: “Paši dienas laikā no sava laika nometām pat piecas sekundes. Prieks, ka man izdevās uzrādīt stabilus rezultātus, visi apļi vienā sekundē, pat vēl šaurākā diapazonā. Arī Jurim ir daudz informācijas, ar ko strādāt, gatavojoties sezonai. Piepildījās tas, ko abi iepriekš spriedām par atšķirīgajiem braukšanas stiliem – telemetrija uzrādīja daudz interesantu nianšu, varam viens otru papildināt. Šī diena bija ļoti, ļoti vajadzīga un vērtīga!”

Atgādinām, ka gan Odiņam, gan Spīķim debija Eiropas čempionātā paredzēta jūlija sākumā Zviedrijā, kas būs Super 1600 klases trešais posms.

6 responses to “Rallijkross: Odiņš un Spīķis aizvada pirmos testus ar Renault (VIDEO/FOTO)”

 1. Māris says:

  Viestur, kas ar pieteikumiem uz Smilteni, pie skatļa 40 dalībnieku skaits apstājies?!

 2. Autokross un folkreis rulle says:

  Gribētos vairāk kā 40 dalībniekus

 3. garais says:

  nu jau ir 43 pieteikumi bet tiesam gaidu open 4500 jo pamaniju ka ar dizeli ar kads meginas braugt

 4. P.Ā. #77 says:

  Super. Auto izskatās tiešām mega ātrs. Puišiem stūre arī labi grozās. Panākumi neizpaliks. Turu īkšķus.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru