Rallijkross: Oficiāli: Atcelts Vācijas posms, Kristofersons čempions

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.11.2020
16:18

Pasaules rallijkrosa čempionāta rīkotāji apstiprinājuši, ka Nirburgringā paredzētais pasaules rallijkrosa čempionāta pēdējais posms atcelts. Līdz ar to kopvērtējuma līderis Johans Kristofersons 2017. un 2018. gada čempiontituliem pievienojis arī šā gada panākumu.

Pasaules čempionāta sezona, līdz ar to, noslēgusies pēc astoņiem posmiem – četrām dubultposmu nedēļas nogalēm Zviedrijā, Somijā, Latvijā un Spānijā. Ar šo pietiek FIA nosacījumu izpildei, lai pasaules čempionāts tiktu uzskatīts par notikušu. Kristofersons guva uzvaru četros no tiem, un bija ceļā uz čempiontitulu arī gadījumā, ja Vācijas sacīkste notiktu. Komandu vērtējumā par pasaules čempioni kļuvusi vicečempiona Matjasa Ekstrema un Robina Larsona KYB Team JC vienība. Uzvarot vienā no Spānijas posmiem, bronzas medaļu izrāvis pērnais čempions Timijs Hansens.

Eiropas čempionāts Super 1600 un Supercar klasē, visticamāk, tiks atzīsts par nenotikušu, jo abās ieskaitēs aizvadīti tikai divi posmi, ar ko ir par maz FIA nosacījumu izpildei.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv