Rallijkross: Pāris mēneši līdz pasaules rallijkrosa startam

Viesturs Saukāns  04.02.2016 11:37 2

Līdz pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta startam atlicis nedaudz vairāk par diviem mēnešiem – 15.-17. aprīlī Portugālē viss iet vaļā. Jācer, ka pasaules kontekstā būs divi Latvijas līdzjutēju atbalstāmie, tāpat arī Eiropas Super 1600 klase būs aktuāla.

Lai gan oficiāls paziņojums joprojām nav izplatīts, nojaušams, ka Jāņa Baumaņa pasaules čempionāta starts Austrijas komandas sastāvā varētu būt nodrošināts. Tāpat visai droši, ka Artis Baumanis startēs Super 1600 klasē pilnu Eiropas čempionāta sezonu.

Lielāka mīkla šobrīd ir Reiņa Nitiša plāni. Runā, ka latvietim būs tomēr izdevies atrast sportisko mājvietu un braukšana varētu notikt ar Audi mašīnu. Lai gan oficiāli no Reiņa komandas ziņas nenāk, iespējams, ka runa ir par All-Inkl.com Munnich Motorsport komandu.

Gaidām šo ziņu oficiālu apstiprinājumu (vai neapstiprinājumu). Taču galvenais, lai gadā, kad viens no posmiem notiek Latvijā, būtu pēc iespējas labāks atbalstāmo sportistu skaits.

  • INdulis.

    Nu jā ja Nitišs būs All-Inkl.com Munnich Motorsport komandā tad bus gruti pacīnīties par augstam pozicijam.bet nekas galvenais lai ir 2 Latvieši uz starta

    • Mana prognoze gan bišķi cita – Austria arī nevarēja pabraukt, kamēr tur neiesēdināja atbilstošu braucēju. Cik saprotu, AllInkl naudas pietiek, tehnika ok, nav, kas uzbrauc normāli.
      Bet jāpatur prātā, ka tās ir tikai baumas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***