Rallijkross: Pasaules sezonu ar drošu uzvar sāk Kristofersons

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.08.2020
18:04
Foto: fiaworldrallycross.com

Pasaules rallijkrosa čempionāta pirmais posms Zviedrijā, Holjesas trasē sestdien noslēdzās ar Johana Kristofersona uzvaru. Finālā slapjā trasē viņš pārliecinoši apsteidza sekotājus.

Kristofersonas kļuva arī par kvalifikācijas summas uzvarētāju, trīs braucienos gūstot divas uzvaras. Pēc izcila starta uzvara arī pusfinālā, bet finālā, pirms kura pamatīgi nolija, zviedrs pārliecinoši kontrolēja situāciju, apsteidzot otrajā vietā finišējušo Matjasu Ekstromu par 4,2 sekundēm. Trešais – Antons Marklunds, kurš pusfinālā finišēja tikai ceturtais, tomēr guva vietu finālā pēc Robinam Larsonam piešķirtā trīs sekunžu sodu par Marklunda stumšanu pēc starta.

Fināls, lai gan pulcēja ļoti spēcīgu sastāvu, izvērtās visai vienmuļš, ko nevar teikt par kvalifikācijām un pusfināliem – sausā un mitrā trasē notikumu bija vairāk nekā slapjajā finālā.

Svētdien turpināsies šodien iesāktā cīņa Eiropas Supercar un Projekt E klasēm, bet pasaules Supercar jau sāks cīņu par otrā posma rezultātiem.

Pēc diviem braucieniem Eiropas ieskaitē līderis ir Žans Baptiste Dibūrs. Projekt E klasē, lai gan uz starta ir tikai trīs dalībnieki, rezultāti ir ļoti mainīgi, galvenokārt sadursmju un attiecīgo lēmumu dēļ. Pašlaik vadībā Kens Bloks, lai gan apļa laiku ziņā gandrīz pat labāks šķiet Hermans Noibauers, un daudz neatpaliek arī Natali Barata.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv