Rallijkross: Pēc Rīgas posma Baumanis nostiprinās top-10, Nitišam sezona galā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.10.2016
10:24

Iekļūstot pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posma pusfinālā Jānis Baumanis nedaudz nostiprinājis savu desmito vietu kopvērtējumā. Savukārt Reinim Nitišam sarežģītā sezona līdz ar māju posmu noslēgusies.

Abi latvieši Biķerniekos iekļuva pusfinālā, no tā gan tālāk uz finālu netiekot. Labs starts padevās Baumanim, taču pēc kontakta pirmajā pagriezienā ar Heikinenu tika sabojāta stūres svira, kas pēc tramplīna nolūza un Jānis bija spiests izstāties.

Tomēr stabilais sniegums nedēļas nogales garumā, par spīti pamatīgam mājas sacīkstes spiedienam, ļāva gūt cienījamu punktu devu, lai – minimāli -, taču nostiprinātos pasaules čempionāta zīmīgajā kopvērtējuma desmitniekā. Čempionātā atlikuši divi posmi – Vācijā un Argentīnā.

Reinis Nitišs ar Latvijas posmu pieliek punktu šai sezonai, gatavojoties nākamajai sezonai. Pirms šī posma Reinis bija 15. vietā, ar cerībām principa pēc pozīciju uzlabot. Arī pēc sacīkstes Nitišs ir 15. vietā, taču zaudējot daļu iekrāto punktu, jo Olsbergs mašīnai tika izmantots pirmais “liekais” motors.

Reinim ar šo sezona ir galā, viņš nestartēs ne Vācijā, ne Argentīnā.

Latvijas posms, iespējams, veica pamatīgu pagriezienu pasaules čempiona titula izcīņā. Līdz ar Petera Solberga neveiksmīgo sacīksti, ko lielā mērā diktēja izslēgšana no brauciena otrajā kvalifikācijā, labu izrāvienu guvis Matjass Ekstrems. Solbergs vairs nav pat otrajā vietā, jo viņam garām tika Johans Kristofersons.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv