Rallijkross: Piektdien un sestdien Reiņa Nitiša izšķirošā kauja

Viesturs Saukāns  25.11.2014 17:30 0

Piektdien un sestdien Argentīnā norisināsies pasaules rallijkrosa čempionāta pēdējais posms, kurā cīņu par medaļām aizvadīs Reinis Nitišs. Reinim ir cerības pat uz vicečempiona titulu, tomēr galvenais uzdevums būs nosargāt vietu trijniekā.

Lai gan Argentīnā uz starta tika gaidīta pamatīga burzma ar Global Rallycross braucējiem (jo vairāk – viņiem sezona galā), cīņā nedosies pat no viena uz otru čempionātu migrējošie Taners Fousts un Kens Bloks. Tas nedaudz pārsteidz. Būtu bijis interesanti salīdzināt spēkus ar Amerikas seriāla līderiem.

Lai nu kā, uz starta plāno iziet 17 SuperCar mašīnas, to skaitā visi līderi. Nitišam galvenā cīņa būs ar Tomasu Heikinenu par otro vietu, kā arī ar komandas biedru Andreasu Bakerūdu un Timiju Hansenu par vietu trijniekā. Jāatzīst, ka šajā četrotnē vāju braucēju nav, un neviens vietu šā brīža top-5 nav nopelnījis ar veiksmes palīdzību. Bažas rada fakts, ka sezonas nogalē Reiņa rezultāti dažādu apsvērumu dēļ ir bijuši vājāki nekā pārējiem minētajiem, bet varbūt tieši tad tika krāta tā veiksmes deva, kas šobrīd nepieciešama medaļas sasniegšanai. Cīņa par vietu trijniekā nebūs viegla, taču labais rezultāts ir iespējams. Te gan jāatceras, ka Reiņa sezonas sākuma uzstādījums no komandas bija „mēģināt posmos tikt pusfinālu top-12”. Ja tā, tad uzdevums pārpildīts vairākkārt!

Argentīnas posms pēc Latvijas laika norisināsies vakarpusē, sestdien finālbraucienu komplekts norisināsies ap septiņiem, astoņiem vakarā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (32)

Dalībnieki KKK (11+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA