Rallijkross: Piektdien un sestdien Reiņa Nitiša izšķirošā kauja

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.11.2014
17:30

Piektdien un sestdien Argentīnā norisināsies pasaules rallijkrosa čempionāta pēdējais posms, kurā cīņu par medaļām aizvadīs Reinis Nitišs. Reinim ir cerības pat uz vicečempiona titulu, tomēr galvenais uzdevums būs nosargāt vietu trijniekā.

Lai gan Argentīnā uz starta tika gaidīta pamatīga burzma ar Global Rallycross braucējiem (jo vairāk – viņiem sezona galā), cīņā nedosies pat no viena uz otru čempionātu migrējošie Taners Fousts un Kens Bloks. Tas nedaudz pārsteidz. Būtu bijis interesanti salīdzināt spēkus ar Amerikas seriāla līderiem.

Lai nu kā, uz starta plāno iziet 17 SuperCar mašīnas, to skaitā visi līderi. Nitišam galvenā cīņa būs ar Tomasu Heikinenu par otro vietu, kā arī ar komandas biedru Andreasu Bakerūdu un Timiju Hansenu par vietu trijniekā. Jāatzīst, ka šajā četrotnē vāju braucēju nav, un neviens vietu šā brīža top-5 nav nopelnījis ar veiksmes palīdzību. Bažas rada fakts, ka sezonas nogalē Reiņa rezultāti dažādu apsvērumu dēļ ir bijuši vājāki nekā pārējiem minētajiem, bet varbūt tieši tad tika krāta tā veiksmes deva, kas šobrīd nepieciešama medaļas sasniegšanai. Cīņa par vietu trijniekā nebūs viegla, taču labais rezultāts ir iespējams. Te gan jāatceras, ka Reiņa sezonas sākuma uzstādījums no komandas bija „mēģināt posmos tikt pusfinālu top-12”. Ja tā, tad uzdevums pārpildīts vairākkārt!

Argentīnas posms pēc Latvijas laika norisināsies vakarpusē, sestdien finālbraucienu komplekts norisināsies ap septiņiem, astoņiem vakarā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv