Rallijkross: Polijā Jānis Ikers otrais, visi latvieši finālos

Viesturs Saukāns  24.06.2019 09:06 0

  Rallijkross, Ziņas

Polijas rallijkrosa čempionāta ceturtajā posmā Torunā Jānis Ikers izcīnīja otro vietu SN-2000 klasē, savukārt pārējie Latvijas sportisti guva pozīcijas finālbraucienos.

SN-2000 klasē kvalifikāciju visaugstāk no Latvijas braucējiem noslēdza Viktors Ellers, gūstot ceturto vietu. Ar labu pēdējo braucienu – trešā vieta – Jānis Ikers pakāpās uz piekto pozīciju četru priekšbraucienu kopvērtējumā. Uldis Valters pēdējā braucienā nestartēja, taču, ņemot vērā dalībnieku skaitu, bija nodrošinājis vietu pusfinālā.

Pusfinālos Ikers guva otro pozīciju, bet otrā grupā Ellers uzvarēja un Valters sasniedza trešo pozīciju. Līdz ar to viss trio nonāca klases finālā. Izšķirošajā braucienā Jānis Ikers guva otro vietu, no uzvarētāja atpaliekot par gandrīz četrām sekundēm.  Viktors Ellers finišā ceturtais, bet Uldis Valters sīvā cīņā par piekto pozīciju finišā sestajā vietā.

SN 1600 klasē Krists Valters nedēļas nogales garumā cīnījās ar tehnikas problēmām, taču aizvadīja lielisku finālu, līdz pēdējam cīnoties par pjedestālu – finišā ceturtā vieta.

Viktors Ellers tika finālā arī absolūtajā SuperNational ieskaitē, arī šajā braucienā sasniedzot ceturto pozīciju.

SN-2000 klases čempionāta kopvērtējumā Ellers, Ikers un U.Valters atrodas sestajā, septītajā un astotajā vietā. SN 1600 klasē K. Valters kopvērtējumā joprojām otrais.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru