Rallijkross: Publicē Lidenhilas dalībnieku sastāvu, mazajās klasēs maz, bet stipri

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.03.2013
11:54

Nedēļu pirms Eiropas rallijkrosa čempionāta sākuma publicēts Eiropas čempionāta pirmā posma Lidenhilā dalībnieku saraksts. Ja SuperCar klasē sportisti bija zināmi, tad ilgstoši tika gaidīts Super 1600 un TouringCar sastāvs. Kad tas publicēts, skaidrs, ka šajā klasēs sportistu nav daudz, taču pulks ir ļoti kvalitatīvs. Reiņa Nitiša Super 1600 klasē – 13 pieteikumi.

Ilgstoši Lielbritānijas posma rīkotāji klusēja attiecībā uz mazo klašu sastāvu. Acīmredzot, jaunā sistēma, kas palielinājusi sportistu izmaksas, iesitusi pa finansiāli mazāk prasīgo klašu sportistu iespējām. Taču tie dalībnieki, kuri ir gatavi pirmajai cīņai Lidenhilas trasē, ir spēcīgi.

Reinim Nitišam būs jāspēkojas 12 konkurentiem – dāni Ulriku Linnemanu, krieviem Ildaru Rahmatuļinu, Vadimu Makarovu, Sergeju Zagumennovu un Timuru Šigabutdinovu, zviedriem Eriku Fārenu un Kevinu Eriksonu, vāciešiem Ralfu Vilhelmu, Renē Munihu un Mendiju Augustu, kā arī austrieti Kristianu Petrakovitsu un lietuvieti Ernestu Staponku.

TouringCar klasē tikai astoņi pieteikumi – norvēģi Davids Nordgārds, Anderss Brātens un Torleifs Lona, zviedri Robins Larsons un Daniels Lundhs, kā arī stiprinieki beļģis Koens Pauvelss, īrs Dereks Tohils un čehs Romans Častorals.

Eiropas čempionāta pirmais posms norisināsies 30. martā un 1. aprīlī – britu posmam tradicionāli svētdienā un pirmdienā. Būs interesanti vērot, kāda būs maz klašu braukšanas sistēma un, kā tā praksē darbosies ar tik nelielu dalībnieku skaitu.

SuperCar klasē 19 pieteikumu: tikko Red Bull atbalstu dabūjušais čempions Timurs Timerzjanovs, beļģi Ronijs Ševenēls un Joss Jansens, zviedri Stigs Olovs Valfridsons, Timmijs Hansens, Peters Hedstrēms un Antons Marklunds, francūzis Davids Žannē, norvēģi Knuts Ove Borsets, Peters un Henings Solbergi, Matss Lisens, Aleksandrs Hvāls un Andreass Bakerūds, soms Jussi Peteri Lepihalme, briti Endijs Skots, Laiems un Pets Dorani un amerikānis Taners Fousts. No cīņas tomēr atteicās beļģis Mihaels de Kēršmakers, kurš Lielbritānijas un Beļģijas čempionāta pirmajā posmā turpat Lidenhilā guva savainojumu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv