Rallijkross: Publicēti šā gada dokumenti, vakarā – interviju laiks

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.01.2021
11:04

Latvijas rallijkrosa čempionāta 2021. gada sezonai viss sagatavots: Rallycross.lv atrodami apstiprinātie dokumenti – Latvijas čempionāta nolikums un klašu tehniskie noteikumi. Savukārt otrdienas vakarā interesentiem būs iespēja noklausīties podkāstu, kurā būs iespēja uzzināt gan par seriāla organizatoriskajiem jaunumiem, gan atsevišķu sportistu sezonas plāniem.

Līdz ar gada nogalē apstiprinātajiem Latvijas rallijkrosa čempionāta dokumentiem LAF Krosa komisijas padome veiksmīgi noslēgusi gadu, realizējot uzstādītos mērķus: galveno nolikumu sagatavošanu pirms jaunā gada iestāšanās. Šobrīd jāprecizē starptautisko (Baltijas) seriālu kalendāri un nolikumi klasēs, kurās vēl tiek gaidīta informācija no kaimiņvalstīm. Tāpat jāgaida notikumu attīstība attiecībā uz C19 izraisīto situāciju valstī. Nesamazinoties Covid-19 sērgas izplatībai valstī var tikt ietekmēta ne tikai ziemā paredzēto sacensību norise, bet arī vasaras sezonas pirmā daļa.

Tikmēr otrdien vakarā pl.19:00 best4sport.tv, kā arī LAF un Rallycross.lv Facebook lapās būs iespēja noskatīties un noklausīties rallijkrosa tēmai veltītu podkāstu, kurā pulcēsies Krosa komisijas rallijkrosa virzītājs Jānis Bergs un sportisti Reinis Nitišs, Edijs Ošs un Juris Narubins. Jānis skaidros gaidāmās sezonas jaunumus, bet sportisti iepazīstinās ar saviem šī gada rallijkrosa plāniem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv