Rallijkross: RallyX seriāls uguņo, sarakstos trīs latvieši

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.03.2024
16:55
Rally X seriāls desmit gados izveidojies par spēcīgu rallijkrosa pasākumu (Foto: Tonigraphs)

Skandināvu izcelsmes RallyX rallijkrosa seriāla rīkotāji pauduši sajūsmu par lielo regulāro dalībnieku pieteikumu skaitu – no 125 dalībnieku vietām marta beigās aizņemtas jau 115. To vidū arī trīs Latvijas braucēji, katrs savā klasē.

Rally X gadu gaitā (šogad desmit gadu jubileja) veidojas par spēcīgu alternatīvu FIA pasaules un Eiropas čempionātam. Tas tiek panākts ar klasiskāku sacensību formātu un sportiski un finansiāli pieejamākām klasēm. Šāds formāts ir saistošs ne tikai ziemeļvalstu sportistiem, bet arvien aktīvāk seriālam piesakās arī citu reģionu braucēji. Šā brīža pieteikumos fiksēti 14 valstu sportisti. Arī Latvijas braucēji. Open 4WD klasē cīņai gatavojas Mārcis Martinovs. Crosscar klasē cīņai gatavs šīs klases gandrīz veterāns Ronalds Baldiņš. Savukārt Crosscar Junior cīņām gatavojas Oskars Zaķītis.

Noprotams, ka Crosscar klases dalībnieku saraksts jau ir piepildīts, pārējās klasēs pa kādai opcijai vēl ir. Tāpat noprotams, ka katrā posmā varētu būt kāda brīva vietai dalībai, pamatā attiecīgā posma vietējiem braucējiem. Kopumā seriālā ir piecas klases – bez minētajām arī Supercar Lites un Open 2WD.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv