Rallijkross: Reinis Nitišs debitēs SuperCar!

Viesturs Saukāns  27.09.2013 14:01 4

  Rallijkross, Ziņas

Nākamās nedēļas nogalē Reinis Nitišs aizvadīs Zviedrijas čempionāta posmu SuperCar klasē pie Citroen stūres, bet dienu vēlāk testēs VW Polo SuperCar automašīnu.

Nitišs kā Eiropas čempions Super 1600 klasē saņem čempionāta rīkotāju piedāvātus bezmaksas izmēģinājumus ar SuperCar klases automašīnu – šajā gadījumā zviedra Antona Marklunda komandas gatavoto VW Polo Mk5. Taču dienu iepriekš ar Uģa Trauberga Citroen Nitišs stāsies uz starta Zviedrijas rallijkrosa čempionāta posmā turpat Gētenes trasē.

„Tā kā nopelnītajos SuperCar testos man paredzēti kādi 13 izmēģinājumu apļi, negribētos desmit no tiem pavadīt mācoties, lai saprastu, kas notiek, un tad trijos apļos sevi mēģināt pierādīt. Tāpēc ar Uģa Trauberga Citroen dienu iepriekš startēšu Zviedrijas rallijkrosa čempionāta posmā, kur jau laicīgi apgūšu pilnpiedziņas klases nianses, lai testos būtu vieglāk. Šī būs arī laba iespēja salīdzināt, kā attīstījusies SuperCar tehnika, jo Uģa mašīna gatavota pirms diviem, trim gadiem, ja nemaldos.”

Reinis pamatīgi tiek nomocīts ar jautājumiem par nākamo gadu, taču viņš vēlreiz apstiprina: „Mēs strādājam, lai nākamgad startētu SuperCar klasē. No šī plāna neatkāpsimies līdz pēdējai dienai, lai arī nepieciešamas milzīgas finanses.”

Pašlaik Nitišs devies pelnītā atvaļinājumā uz Austriju.

Dalies ar šo ziņu