Rallijkross: Reinis Nitišs debitēs SuperCar!

Viesturs Saukāns  27.09.2013 14:01 4

Nākamās nedēļas nogalē Reinis Nitišs aizvadīs Zviedrijas čempionāta posmu SuperCar klasē pie Citroen stūres, bet dienu vēlāk testēs VW Polo SuperCar automašīnu.

Nitišs kā Eiropas čempions Super 1600 klasē saņem čempionāta rīkotāju piedāvātus bezmaksas izmēģinājumus ar SuperCar klases automašīnu – šajā gadījumā zviedra Antona Marklunda komandas gatavoto VW Polo Mk5. Taču dienu iepriekš ar Uģa Trauberga Citroen Nitišs stāsies uz starta Zviedrijas rallijkrosa čempionāta posmā turpat Gētenes trasē.

„Tā kā nopelnītajos SuperCar testos man paredzēti kādi 13 izmēģinājumu apļi, negribētos desmit no tiem pavadīt mācoties, lai saprastu, kas notiek, un tad trijos apļos sevi mēģināt pierādīt. Tāpēc ar Uģa Trauberga Citroen dienu iepriekš startēšu Zviedrijas rallijkrosa čempionāta posmā, kur jau laicīgi apgūšu pilnpiedziņas klases nianses, lai testos būtu vieglāk. Šī būs arī laba iespēja salīdzināt, kā attīstījusies SuperCar tehnika, jo Uģa mašīna gatavota pirms diviem, trim gadiem, ja nemaldos.”

Reinis pamatīgi tiek nomocīts ar jautājumiem par nākamo gadu, taču viņš vēlreiz apstiprina: „Mēs strādājam, lai nākamgad startētu SuperCar klasē. No šī plāna neatkāpsimies līdz pēdējai dienai, lai arī nepieciešamas milzīgas finanses.”

Pašlaik Nitišs devies pelnītā atvaļinājumā uz Austriju.

  • Tik uz augshu! Lai Latvijas vaards taalu skan! Malacis!

  • aivars

    lai dievs stav blakus

  • lielais

    Nu blin!! Lasu to visu un pat negribās ticēt ka tas vis ir par kādu jaunu un pirms pāris gadiem pat Latvijā maz pazīstamu čali. Ir daudz reizes kad letiņi acīs saka Tu esi malaci lai tev veicās,bet pie sevīm domā ko citu! Reini,LAI TEV VEICĀS! Domāju ka visai Latvija autosporta sabiedrībai ir patiesa vēlme Tēvi redzēt kā Super Cars cempi. Protams vēl ir vajadzīgi lieli līdzekļi,bet mēs ticam ka Jums viss sanāks!!

  • raino

    kur var redzeeet zviedrijas rezultatus?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***