Rallijkross: Reinis Nitišs nedēļas nogalē Portugālē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.04.2013
12:49

Nedēļas nogalē Portugālē, Montalegres trasē tiks aizvadīts Eiropas rallijkrosa čempionāta otrais posms, kurā uz starta Super 1600 klasē stāsies Latvijas braucējs Reinis Nitišs. Set Promotions komandas pilots gatavs cīņai.

„Starplaikā starp posmiem pievērsos mācībām, taču arī bez treniņiem neiztikām – tika veikti testi Jēkabpils lidlaukā. Tāpat pārskatīta automašīna, profilaksei izjaukta ātrumkārba, atjaunoti tehnikas elementi. Mašīna jau sāk ceļu uz Portugāli, bet nedēļas nogalē arī es būšu gatavs sēsties pie stūres. Patiesībā nevaru sagaidīt nākamo posmu, jo Lielbritānijā palika neizdarīti darbi! Sekojiet līdzi Autocross.lv tiešsaistes ziņām!”

Reinis Nitišs pirmajā posmā britu Lidenhilā guva sesto vietu, lai gan uzvarēja divās no četrām kvalifikācijām. Portugālē Super 1600 klasē uz starta plāno iziet 13 dalībnieki – visi līderi un favorīti, kā arī pirmajā posmā nestartējušie dalībnieki.

Ar Reini šosezon kopā atbalstītāji SIA Ošukalns un SIA Adugs.

Supercar klasē 19 dalībnieki, to skaitā Peters Solbergs, atklājums Timijs Hansens un pārējie favorīti. Sacīkstei nav pieteicies pirmā posma uzvarētājs Taners Fousts. Jāpiebilst, ka daļa sportistu būs gana saguruši, aizvadītajā nedēļas nogalē piedaloties Global Rallycross posmā Brazīlijā.

Touringcar klasē septiņi dalībnieki.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv