Rallijkross: Reinis Nitišs neplāno padoties! (Video)

Viesturs Saukāns  14.07.2014 11:47 7

Pēdējie divi no aizvadītajiem sešiem pasaules rallijkrosa čempionāta posmiem – Zviedrija un Beļģija – sarūpēja Reinim Nitišam un viņa komandai zināmas pārdomas, jo nākas konstatēt, ka konkurenti pratuši likvidēt OlsbergsMSE komandas sākotnējo pārsvaru. Tomēr sportista jaunākajā video Reinis un arī Aigars Nitišs pauž gatavību nepadoties turpmākajās cīņās.

 • aicis

  ir informacija ka REINIS julija beigas bus 333 rallijkrosa ar rezerves auto

 • lielais

  Reini viss ir OK! Tavā balsī bija jūtams satraukums,bet mēs Tev ticam!!! Un ja pat neuzvari domāju ka nevienam nepavērsies mute ko pārmest!!! Brauc savu stilu un rezultāts būs!

  • lielais

   p.s. Reini,es jau uz Tevim nopelniju puslitru burbona spānijā. Tajā gonkā kad Jūs ar Jāni izcinijāt uzvaras,mēs ar vel vienu letiņu sēdējām pie Barselona stāvvietas krodziņā un skatijāmies gonku internetā.Kad Jānis uzvarēja mums jau bija skaļas emocijas,spāņi tā noskatijās. Kad Reinis uzvarēja mēs abi pielecām kājās un sākām skaļi maurot. Visi spāni uz mums skatijās kā nenormāliem. Bārmens prasija kas notika. Es viņam paprasiju vai zina kas ir Peteris Solbergs,vins teica ka tas ir pasaules cempions rallijā. Tad prasiju vai zina Kenu Bloku,atbildēja ka jā protams,pagājušo gad tak viņš bija Barselonas X gaimā. Tas es lepni ar zestiem parādiju ka 18 gadus jauns čalis no Latvijas viņus abus uzvarēja! Spāņi pienāca pie kompja un paskatijās apbalvošanu.Kad teicu lai mums atnes katram pa sotakam,bārmens atstiepa puslitru un zaceni un teica ka tas esot uz kroga reiķina par jaunā puiša uzvaru. Tā ka ari pasaulē jau Tu esi atpazīstam :cowboy:

 • EX krossists

  Štrunts ar to neveiksmīgo gonku,tādas gadās pilnīgi visiem sportistiem.Cerēsim,ka nākamās būs veiksmīgas un Reinis atgūs kopvērtējuma līderpozīcijas.Lai veicas !

  • Tieši tā, garajā vasaras tūrē OlsbergsMSE ir bišķi paslīdējuši uz banāna mizas, bet, zinot organizāju, vēl nekas nav zaudēts!

 • aicis

  viss bus kartiba REINIS savaksies savadak teva siksna gaidama jo visa Ltvija tura ikskus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (32)

Dalībnieki KKK (11+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA