Rallijkross: Reinis Nitišs un komanda saņem valsts naudas prēmiju

Viesturs Saukāns  03.12.2013 20:04 1

  Rallijkross, Ziņas

Latvijas Nacionālā sporta padome pirmdien atbalstīja priekšlikumu sportistiem un viņu treneriem par izciliem sasniegumiem sportā pērnā gada nogalē un 2013. gadā piešķirt naudas balvās 798 775 latus. Lielajā prēmēto pulkā arī LAF sportists Reinis Nitišs un viņa treneru un mehāniķu komanda, kuri kopumā no valsts sporta kases saņems Ls 2800.

Reinis Nitišs par Eiropas rallijkrosa čempiona titulu Super 1600 klasē prēmēts ar 1800 latiem, savukārt trenerim Uģim Traubergam, kā arī apkalpojošajam personālam – Aigaram Nitišam, Aigaram Ūbelim, Atim Racepam un Eduardam Vaškūnam katram piešķirta naudas balva Ls 200 apmērā.

Protams, allaž var diskutēt par skaitļiem un to lielumu, kā arī salīdzinājumu ar citiem prēmētajiem, taču priecē, ka valsts sporta ikdienas virzītāji atzīmējuši neolimpiskajā sporta veidā sasniegtus lieliskus panākumus.

Starp citu, Reiņa Nitiša komanda aktīvi strādā pie nākamā gada plānu izstrādes. Mērķis tiek saglabāts līdzšinējais – pasaules čempionāts SuperCar klasē. Taču vēl smags darbs priekšā finanšu piesaistē, komandas vietas nodrošināšanā un citos elementos. Aigars Nitišs prognozē, ka oficiāls paziņojums par 2014. gada plāniem diez vai būs ātrāk par agru pavasari.

One response to “Rallijkross: Reinis Nitišs un komanda saņem valsts naudas prēmiju”

  1. Kristaps VAZ#3 says:

    Pelnīti! :yes:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru