Rallijkross: Reinis Safonovs meklē zirgspēkus

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.03.2011
09:28

Jēkabpilietis Reinis Safonovs arī 2011. gadā turpinās cīņu Eiropas rallijkrosa čempionātā, startējot Super 1600 (bijusī D-1A) klasē. Lai gan čempionāts netiks sākts ar pirmajiem, ģeogrāfiski tālākajiem posmiem, programma varētu būt plašāka nekā pērn. Turklāt arī tehniski izdevies veikt soļus uz priekšu. Tiesa, tiek meklēti papildu zirgspēki motoram.

Safonovam arī šogad nebūs kāda izteikta sacensību programma vai uzdevums kopvērtējumā: „Lielā mērā brauksim uz tām sacīkstēm, uz kurām varēsim aizbraukt. Taču paredzam veikt vairākus posmus, tos, kuri ģeogrāfiski ir vistuvāk. Pašlaik darbojamies, lai varētu uzlabot motora rādītājus. Pluss ir tas, ka šosezon klasei par 50 kilogramiem palielināts minimālais svars – mums tas ir izdevīgi, jo mašīnas viena no problēmām bija tieši liekie kilogramu. Pēc jaunās tabulas mūsu svars jau ir tuvāk optimumam.”

Pērn Reinis debitēja Eiropas rallijkrosa čempionātā, aizvadot trīs sacīkstes – Zviedrijas, Polijas un Čehijas posmus. Labākais rezultāts sasniegts Polijā – 15. vieta un pirmie divi kopvērtējuma punkti.

Eiropas rallijkrosā šogad pārdēvētas sacensību klases: bijusī D-1 no šā gada ir Super Car, bijusī D-1A – Super 1600, bet bijusī D-2 – Touring Car.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv