Rallijkross: Reinis Safonovs Polijā astotais, Norvēģijā latvieši finālā

Viesturs Saukāns  12.09.2011 08:11 0

  Rallijkross, Ziņas

Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā Polijā Super 1600 klasē Reinis Safonovs sasniedza astoto vietu, kas ir līdz šim viņa augstākais rezultāts Eiropas seriālā. Dienas gaitā Reinis stabili turējās dalībnieku sastāva vidū, un sasniegtā pozīcija ir labs un pelnīts rezultāts.

Gaidītais Uģa Trauberga starts, spriežot pēc rezultātiem, tomēr nenotika.

Latvijas sportisti NEZ rallijkrosa čempionāta trešajā posmā Norvēģijā, Momarkenā sasnieguši vietas finālā, taču ne uz pjedestāla. NEZ 2000 klasē ceturto vietu 12 dalībnieku konkurencē guva Mārtiņš Porietis, kvalifikācijas uzvarētājs Jānis Berķis guva sesto pozīciju, bet Māris Ločmelis – septītais. Nepatīkamā ziņa šajā situācijā ir fakts, ka uzvaru guva kopvērtējuma līderis norvēģis Eriks Svartāss, līdz ar to nostiprinoties līderpozīcijā un samazinot latviešu izredzes cīnīties par čempiona titulu.

NEZ Open klasē 37 dalībnieku konkurencē Latvijas sportistiem sacīkste nebija veiksmīga. Ilgonis Krūmiņš palika 28. vietā, bet Andris Maševskis – 35. pozīcijā.

Gan Eiropas rallijkrosā, gan NEZ čempionātā atlicis viens posms. Šajā nedēļas nogalē pēdējā NEZ sacīkste Dānijā, bet oktobra sākumā Čehijā noslēgsies Eiropas čempionāts.