Rallijkross: Ronalds Baldiņš iepazīst tramplīnus (VIDEO)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.11.2021
09:08

Piektdien Fīniksā, gatavojoties Nitro Rallycross posmam, aizvadīta pirmā treniņu sesija, kurā Latvijas braucējs Ronalds Baldiņš pirmo reizi iepazinās gan ar šīs nedēļas nogales automašīnu, gan trases tramplīniem.

Ronalds skaidro pirmo pieredzi: “Aizvadīta pirmā treniņdiena, kur mēs trenējāmies tramplīniem, kuri nav ierasti mums Latvijā, uz kuriem es būtu gatavs, ja tas būtu motokross… Ar šo Hondu nebiju braucis ne metru, treniņi bija pirmā tikšanās ar mašīnu, un uzreiz uz starta līnijas ar pasaules līmeņa braucējiem. Tas viss man bija mazliet neierasti, jo sacensības ir tālu no mājām. Biju “mazliet” satraucies (tribīnes vibrēja kopā ar mani, jo es tās satricināju ar savu vibrēšanu) par lielajiem tramplīniem, kā arī no ātruma, kuru attīsta superkārs. Soli pa solītim, ar veselo saprātu, kas ņēma virsroku, mēs palēnām tikām galā ar lēcieniem un ar visu kopējo atmosfēru. Milzīgs paldies maniem mehāniķiem, kas ir kopā ar mums gadu gadiem, kas atrisina problēmas un saved mašīnu kārtībā!”

“Rīt mums jauna diena, atļautas vēl divas treniņu sesijas, kur mēģināšu atrast savā galvā pareizās trajektorijas un varbūt kaut ko pamainīt arī mašīnā. Centīšos Jūs visus maksimāli informēt, kā mums šeit iet, un darīšu visu, kas manos spēkos, lai aizstāvētu Latvijas vārdu Amerikā,” savā Facebook lapā ziņo Baldiņš.

VIDEO: https://www.facebook.com/watch/?v=470345891065926

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv