Rallijkross: Ronalds Baldiņš Zviedrijā apstājas pusfinālā (papildināts)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.08.2021
17:15

RallyXNordic pēdējā posmā Zviedrijā, Arvikas trasē vienīgais Latvijas pārstāvis Ronalds Baldiņš sacīksti noslēdza pusfinālā. Šajā braucienā gūstot ceturto vietu, Ronalds nekvalificējās finālam.

Lai gan Latvijas braucējam cerības uz kopvērtējuma medaļām bija tikai teorētiskas, Baldiņš paveica līdz galam iesākto, piedaloties arī pēdējā no septiņiem RallyX Nordic posmiem.

Ļoti izstieptajā Zviedrijas sacīkstē, kurā pirmais kvalifikācijas brauciens sākās piektdien, bet fināli noslēdzās svētdien, Ronalds kvalifikācijas četru braucienu summā guva sesto vietu. Labākais rezultāts priekšbraucienos bija trešā vieta trešajā kvalifikācijā. Kvalifikācijas rezultāts deva vietu pusfinālā, kurā sasniegta ceturtā pozīcija. Līdz ar to valmierietis finālam nekvalificējās. Kopumā rezultāts pietiekams, lai kopvērtējumā sezonu noslēgtu, provizoriski, piektajā vietā.

Otrs Latvijas braucējs Reinis Nitišs, kurš piedalījās iepriekšējos RallyX Nordic posmos, pēdējā cīņā nestartēja, toties bija uz starta NEZ Baltijas čempionāta pēdējā posmā Vilkičos. Lietuvā guvis otro vietu, Nitišs sasniedza uzvaru seriāla kopvērtējumā.

Papildināts: Ronalds pēdējo posmu noslēdzis septītajā vietā, un ar to varētu pietikt ceturtās vietas nosargāšanai kopvērtējumā. Seriāla noslēguma rezultātus apskatīsim līdz ar kopvērtējuma publicēšanu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv