Rallijkross: RX Lites Zviedrijā ziemas seriāls, arī ar latviešiem

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.01.2015
22:04

OlsbergsMSE ralllijkrosa pasaules čempionvienība kopā ar Zviedrijas rallijkrosa un arī autošosejas čempionāta rīkotāju STCC AB šoziem izveidojuši RX Lites ziemas seriālu. Tas četros posmos norisināsies Zviedrijā. Iespējama arī Latvijas sportistu dalība.

Pilnpiedziņas mašīnu seriāls trijos no četriem gadījumiem notiks kopā ar kādu nozīmīgu sporta pasākumu, piemēram, integrēts Zviedrijas WRC posma programmā Karlštādē, vai, piemēram, FIS pasaules kausa kalnu slēpošanā posma ietvaros Ārē.

Seriāla galvenais autors ir OlsbergsMSE šefs Andreass Eriksons, kurš pēdējās desmitgadēs allaž izcēlies ar rallijkrosu attīstošām idejām, piemēram, sporta veida ieviešanu Amerikā un RX Lites klases izveidi. Par ziemas seriālu viņš saka: „RallyX on Ice seriāls ir sens mans sapnis, jau labu laiku domāju par mūsu sporta veida ziemas sacīkstēm. Tagad, kad mums pietiek mašīnu šādam pasākumam, varam sākt tā izveidi. Uz starta katrā posmā paredzu ne mazāk par 12 sportistiem. Tas būs labs šovs ar pilnpiedziņas mašīnām!”

Ļoti iespējama arī Latvijas viena vai pat vairāk kā viena sportista starts RallyX on Ice seriālā. Paziņojums par šo gaidāms tuvākajā laikā.

Seriāls startēs 1. februārī, bet noslēgsies marta vidū.

RallyX on Ice 2015 kalendārs

1. posms, 1. februāris – Orebro, Zviedrija

2. posms, 7. februāris – Hēljesa, Zviedrija

3. posms, 13. februāris – Karlštāde, Zviedrija

4. posms, 13.-14. marts – Āre, Zviedrija

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv