Rallijkross: Sākta biļešu tirdzniecība WRX Latvijas posmam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
10.03.2016
10:20

Ceturtdien, 10. martā, Biļešu Serviss tirdzniecības vietās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv – tiks uzsākta Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma World RX of Latvia ieejas biļešu pārdošana.

Uz 1. un 2. oktobrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē paredzēto FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu sākotnēji būs pieejamas 11 000 ieejas biļetes. Sacensību apmeklētāju uzņemšanai tiks izmantotas gan esošās Biķernieku tribīnes pie autošosejas trases pēdējā līkuma un starta/finiša taisnes sākumā, gan arī tiks būvētas vairākas jaunas, tieši pasaules rallijkrosa čempionāta posmam paredzētas, pārvietojamās pagaidu tribīnes.

Visas ieejas biļetes paredzētas rallijkrosa sacensību vērošanai sestdien un svētdien, sniedzot autosporta līdzjutējiem iespēju klātienē vērot pasaules ātrākos rallijkrosa meistarus – leģendārus ārvalstu sacīkšu braucējus un vietējos latviešu talantus, kuri cīnīsies par uzvaru tepat Latvijā, visiem tik zināmajā Biķernieku trasē! Ieejas biļešu cenas pakārtotas tribīņu izvietojumam un trases pārredzamībai no tām – lētākās biļetes būs iespējams iegādāties stāvvietu sektorā, tās maksās 25,00 eiro, bet sēdvietas tribīnē, no kuras varēs pārredzēt lielāko daļu trases – 75,00 eiro. Sēdvietas tribīnēs nebūs numurētas, ļaujot skatītājiem pašiem izvēlēties sev vēlamo sēdvietu un veidot fanu grupas.

“Ne visiem Latvijas autosporta līdzjutējiem ir iespēja doties tālos ceļojumos, lai klātienē vērotu tādas motoru sporta leģendas un zvaigznes kā Lēbs, Sūlbergs vai Bloks, tādēļ, veidojot ieejas biļešu cenu politiku, centāmies rast kompromisu, lai sacensības būtu pieejamas pēc iespējas plašākam cilvēku lokam. Esmu pārliecināts, ka Latvijas līdzjutēji ir vieni no labākajiem pasaulē, un oktobrī visa pasaule TV ekrānos skatīsies sacensības uz pilnu tribīņu fona,” RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Ieejas biļetes kategorija Cena, EUR Ieeja dalībnieku parkā
Stāvvieta ST 25,00 Būs iespējams iegādāties atsevišķu ieejas biļeti
Tribīne D 40,00 Iekļauta
Tribīne C 45,00 Iekļauta
Tribīne B 65,00 Iekļauta
Tribīne A 75,00 Iekļauta
Tribīne VIP 300,00 Iekļauta

Bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot) ieeja pasākuma norises vietā būs bez maksas, bet bērniem no septiņu līdz divpadsmit gadu vecumam (ieskaitot) ieejas biļetes varēs iegādāties ar 20% atlaidi. Savukārt personām ar invaliditāti ieeja Biķernieku trasē būs bez maksas, bet viņa asistentam paredzēta ieejas biļete par pazeminātu cenu – 10,00 eiro. Apmeklētājiem, kuri vēlas izbaudīt īpašas ērtības, sacensību organizatori piedāvā iegādāties biļetes, kuras ļaus apmeklēt īpašo viesu jeb VIP sektoru.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu World RX of Latvia 1. un 2. oktobrī iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Live Riga un Porsche centrs Rīgā, kā arī, LR Izglītības un zinātnes ministrija un CSDD.

Plašāka informācija par sacensībām, kā arī pasākuma noteikumi atrodami interneta mājaslapā www.latviarx.lv. Aktuālākā informācija pieejama sociālo tīklu kontos Twitter, Facebook, YouTube un Instagram. Saziņai sociālajos tīklos aicinām izmantot tēmturi #LatviaRX, kas ļauj vienuviet apvienot visus ar FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma World RX of Latvia tematiku veiktos ierakstus.

Tikai Lattelecom klientiem pieejamajā kanālā Best4Sport TV tiks translēti visi 12 FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmi. Lattelecom ir FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas (1.-2. oktobris, 2016) posma atbalstītājs, un pasākuma norises vietā nodrošinās mūsdienu tehnoloģijas. Lattelecom atbalsta arī Reini Nitišu, kurš 2016. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonā startēs Vācijā bāzētās komandas All-Inkl.com Racing sastāvā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv