Rallijkross: Sestdien Igaunijas rallijkrosā trīs latvieši

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.05.2019
20:47

Sestdien Elvā, Kulbilohu trasē startēs Igaunijas rallijkrosa čempionāts. Pirmajā posmā uz starta trīs Latvijas braucēji – Super 1600 klasē Arnis Odiņš, Touringcar cīņā Kristaps Grunte, bet Supercar Jānis Veģeris.

Latvieši uzsāk Igaunijas čempionātu, kurā paredzēts startēt ar visu posmu programmu. Ar zināmu stabilitātes sajūtu uz sacīksti dodas Veģeris, kurš ar savu Citroen aizvadījis rallijkrosu Polijā, testu dienu Igaunijā un pirmo Latvijas rallijkrosa čempionāta posmu, bet ar Audi veicis Latvijas ziemas un pirmo vasaras autokrosu. Tieši Biķerniekos gūts šī gada līdz šim svarīgākais panākums – uzvara Latvijas rallijkrosa pirmajā posmā RX Open klasē.

Arnis Odiņš joprojām netiek pie ziemā iegādātā Peugeot 207 automobiļa – tas iesprūdis gatavošanas procesā pie speciālistiem Lietuvā. Jau Latvijas čempionāta posmā Rīgā Arnis startēja ar īrētu Jāņa Spundiņa iepriekšējos gados izmantoto Honda Civic. Kurioza situācija – komanda Andim Ūtēnam izīrēja VAZ 2108, bet pašam Odiņam nācās pēdējā brīdī meklēt citu mašīnu pašam sev.

Elvā Arnis cīnīsies ar Ūtēna Rīgā pilotēto VAZ 2108. Tam pēc Biķerniekiem bijušas tehniskas problēmas, kuras nedēļas laikā izdevies novērst.

Kristapam Gruntem šī būs pirmā šīs sezonas rallijkrosa sacīkste, jo viņš Rīgas posmam, lai arī bija pieteikts Open RX klasē, tomēr pēdējā brīdī bija spiests atsaukt dalību. Neskatoties uz to, Kristaps var izrādīties svarīgs spēlētājs Igaunijas čempionāta pirmajā posmā.

Provizoriskais dalībnieku saraksts vēsta, ka Super 1600 klasē startam gatavojas desmit dalībnieki, plus septiņi Junior 1600 braucēji. Touringcar plānotais dalībnieku skaits – 13, Supercar – pieci braucēji.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv