Rallijkross: Sezonas fināls Biķerniekos!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.09.2022
08:51

Nedēļas nogalē Rīgā, Biķernieku trasē tiks likts punkts gan Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionātam, gan NEZ BRX Baltijas rallijkrosa sezonai. Abos seriālos jānoskaidro uzvarētāji un jānosvin sezonas noslēgums.

Šajā reizē LAT-LIT čempionāta posms būs apvienots ar NEZ BRX aktivitātēm – klases, kuras savā būtībā ir vienādas, startēs kopā, bet rezultāti tiks vērtēti, atbilstoši sportistu pieteikumiem attiecīgajā čempionātā. Kāds sasniegs divas svarīgas uzvaras ar vienu šāvienu, kāds ar vienu kļūdu var zaudēt visu…

Šis posms būs interesants ar savu dienaskārtību. Plāns paredz, ka sacīkste sāksies pusdienlaikā, bet braucēju parāde norisināsies vien 20:00, kad debesis sāks pamatīgi krēslot. Izšķirošie braucieni – finālu fāze – norisināsies jau diennakts tumšajā laikā, prožektoru gaismās.

Pēc iepriekšējā posma jau apskatījām arī kopvērtējumu situāciju, secinot, ka vienīgi Yaris Cup klasē Linards Jasons ir sakārtojis priekšlaicīgu uzvaru kopvērtējumā. Visās pārējās klasēs uzvarētāji vēl nav zināmi. NEZ BRX čempionātā tas pats – vēl nevienā klasē uzvarētājs nav zināms, kas ir visai saprotami trīs posmu sezonā, pēc divām notikušām sacīkstēm. Sestdien rallijkrosam būs svarīgs vakars!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv