Rallijkross: SK 333 nopietni gatavojas NEZ posmam!

Viesturs Saukāns  16.07.2014 16:34 46

  Rallijkross, Ziņas

Lai gan pagaidām informācijas telpā ziņas par NEZ Rallijkrosa čempionāta 4. posmu ir skopas, skaidrs, ka SK 333, uz kuru pārcelts 25. un 26. jūlija posms, gatavojas pasākumam ļoti nopietni.

Ceturtdien, visticamāk, parādīsies pirmais oficiālais preses ziņojums. Savukārt par plānu nopietnību liecina fakts, ka rīkotājs Haralds Šlēgelmilhs pasākuma rīkošanai piesaistījis kompāniju RA Motorsport, kura uzņemas menedžmenta un publicitātes lietas – šī ir tā pati kompānija, kura divus gadus veiksmīgi rīkojusi Eiropas rallija čempionāta posmu Liepājā (un Ventspilī). Lai gan nav oficiāli apstiprināts, SK 333 un RA Motorsport plāni rallijkrosa sakarā ir krietni vien tālejošāki nekā valsts autosporta goda glābšana kārtējā krīzes situācijā. Skaidrs, ka rallijkross šobrīd Latvijā ir zenītā, kam, teorētiski, vajadzētu palīdzēt gan finansējuma meklējumos, gan dalībnieku piesaistē.

Uzmanību! Brīvprātīgo palīgu piesaiste pilnā sparā! Skaidrs, ka 333 trasē daudz darāmā, tāpēc rīkotājs un LAF Krosa komisija uzaicina brīvprātīgos palīgus, kas labprāt palīdzētu praktiskos darbos šo piektdien. Lūgums līdz piektdienas rītam pieteikties, kontaktējoties ar Intu Ulmi (29264457).

Sportistiem aicinājums pasteigties ar pieteikšanos gaidāmajai cīņai! Tā kā NEZ rallijkrosa sacensību vēsture Latvijā allaž bijusi sarežģīta, un trases maiņa arī šogad situāciju nerada vieglāku, šis ir Latvijas autosporta prestiža un principa jautājums.