Rallijkross: Sporta komplekss Mūsa tiek pārbūvēts rallijkrosam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.07.2013
13:21

(LAF ziņojums medijiem)

Šomēnes, 13. un 14. jūlijā Sporta kompleksā Mūsa tiks aizvadīts NEZ Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionāta trešais posms. Sacīkstei, kurai jau pieteikušies astoņu valstu sportisti, Mūsas trase tiks pārbūvēta līdz nepazīšanai – lielu daļu rallijkrosa trases veidos asfalta segums! Savukārt sportistu pieteikšanās NEZ posmam, kā arī LAF Folkreisa Vasaras kausa 3. posmam un Latvijas junioru bagiju klasēm turpinās līdz 7. jūlijam.

Sporta kompleksa Mūsa sacensību organizatori allaž rūpējušies par trases izaugsmi un progresu. Tā kā rallijkross pēdējos gados strauji iemantojis popularitāti pat pasaules autosporta kontekstā, jau ilgstoši tiek kalti plāni Mūsas trases pielāgošanai rallijkrosa vajadzībām un specifikai. Lai arī rallijkross Bauskas trasē noticis jau pirms 15 gadiem, šobrīd pienācis laiks veidot trasi, kas atbilstu ne tikai vietējām prasībām, bet arī pasaules standartiem.

Trases pārbūve paredzēta vairākos posmos. Pirmais no tiem – sagatavot cīņu vietu jūlija NEZ Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionāta trešajam posmam.

NEZ Latvijas posms būs seriāla turpinājums pēc pirmajām sacīkstēm Norvēģijā un Dānijā. Mūsas cīņām vairākas dienas pirms pieteikumu pieņemšanas beigām pieteikušies vairāk nekā 30 rallijkrosa dalībnieki, taču skaidrs, ka tieši pēdējās dienas un pat stundas nesīs pieteikumu kuplāko pulku.

Pašlaik cīņai NEZ rallijkrosā gatavojas Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Zviedrijas un Dānijas sportisti, kā arī kopīgi ar NEZ sastāvā ietilpstošajām valstīm spēkosies arī Baltkrievijas un Polijas sportisti. Vēl tiek gaidīti pieteikumi no Somijas un Krievijas dalībniekiem.

Vienā nedēļas nogalē ar starptautisko rallijkrosu cīņā dosies arī LAF Folkreisa Vasaras kausa dalībnieki – nacionālais tautas autosports, kas allaž sarūpē ne tikai intrigu cīņā par uzvaru, bet arī avārijas un bezkompromisa cīņu. Vienkārši, bet atraktīvi. Iespējams, folkreisā par vienīgo uzvaru cīnīsies līdz pat 40 dalībniekiem.

Kopā ar rallijkrosa un folkreisa sportistiem jauno Mūsas trases versiju iemēģinās kroskartu braucēji, pašlaik cīņai gatavojas Latvijas un Igaunijas sportisti. Posms tiks aizvadīts arī Latvijas Bērnu čempionāta Beta bagijiem ieskaitē.

Skatītāji laipni aicināti uz gaidāmo cīņu! Biļešu iegāde būs izdevīgāka laikā līdz sacīkstei, biļetes iegādājoties www.bilesuserviss.lv. Protams, sacensību nedēļas nogalē biļetes varēs iegādāties arī sporta kompleksā Mūsa.

NEZ Ziemeļeiropas čempionāta rallijkrosā 3. posma sacensības Latvijā nebūtu iespējamas bez ģenerālsponsoriem: Latvijas Mobilais Telefons un LDZ Ritošā Sastāva Serviss; atbalstītājiem: Saldējums Mājas, Cēsu Alus, Trigers, Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne, Ceļu būvniecības sabiedrība Igate, Pure Chocolate, Moller Auto Lidosta, Canon IB Serviss, Venden, IF apdrošināšana, Vides serviss, Uzvara lauks, Latvijas Autoceļu Uzturētājs, SOS, FN serviss, Velokurjers, Peltor un Red Bull; informatīvajiem atbalstītājiem: Radio Starfm, Go4speed, Latvijas Avīze, TVNET, Bauskas Dzīve, Autocross.lv un raidījums Ātruma Cilts.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv