Rallijkross: Startē izstieptākais pasaules čempionāta posms

Viesturs Saukāns  04.05.2017 17:34 0

Nedēļas nogalē iezīmētais pasaules rallijkrosa čempionāta trešais posms Vācijā, Hokenheimā ir sezonas mokošākā sacīkste gan sportistiem, gan līdzjutējiem. Sacensība, kas noslēgsies svētdien, formāli jau sākusies, braucējiem piedzīvojot izlozes procedūru.

Ceturtdienas 22 braucēju izlozē Jānis Baumanis ielozēts pirmās kvalifikācijas pirmajā braucienā. Viņam cīņa kopā ar Renē Mjunihu un CSUCSU. Reinis Nitišs trāpījis pēdējā – piektajā – grupā, startēs kopā ar Lēbu, Dibūru, “latvieti” no LOCO WRX komandas Vilksu un Kevinu Hansenu.

Sacīkste, kura tradicionāli ir integrēta Vācijas DTM nedēļas nogales programmā, izstiepta mokoši gara. Ar šodienas preses konferenci atsevišķiem braucējiem (arī Baumani) un izlozi aktivitātes noslēdzas. Piektdien 11:30 pēc Latvijas laika startēs brīvie treniņi, bet 16:00 pirmā kvalifikācija, kam 17:05 sekos arī otrais brauciens. Sestdien trešā kvalifikācija tikai 18:30 vakarā, stundu vēlāk arī ceturtā kvalifikācija. Svētdien beidzot tas viss beigsies – 12:10 pusfināli, kam sekos fināls. Labi, ka katrs brauciens nav savā dienā…

Hokenheimas posms arī iepriekš aizvadīts pēc līdzīgas sistēmas. Čempionāta rīkotājiem nepieciešami kompromisi ar posma organizatoriem, jo DTM nedēļas nogale piedāvā visai prāvu klātienes skatītāju auditoriju un, teorētiski, arī pasaules rallijkrosa čempionāta papildu līdzjutēju gūšanu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x