Rallijkross: Reinis Nitišs startēs All-Inkl.com Racing komandas sastāvā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.03.2016
12:38

Šodien Lattelecom televīzijas 360TV pārraidē Sporta domnīca Reinis Nitišs atklāja, ka 2016. gada Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonā startēs Vācijā bāzētās All-Inkl.com Racing komandas sastāvā un visos čempionāta posmos pilotēs jaunuzbūvētu Seat Ibiza RX Supercar automašīnu.

Pēc divām sezonām zviedru komandas Ford Olsbergs MSE sastāvā, kuru laikā izcīnīti septiņi goda pjedestāli, tostarp viena uzvara, Reinis Nitišs saņēma piedāvājumu pievienoties All-Inkl.com Racing komandai, kura līdz šim pasaules čempionātā startēja ar Audi S3 RX spēkratiem. Paralēli rallijkrosam All-Inkl.com Racing komanda piedalās arī FIA pasaules salonauto čempionātā (WTCC), kā arī FIA GT1 čempionātā.

“FIA pasaules rallijkrosa čempionāts šobrīd ir straujas attīstības fāzē un pērnās sezonas izskaņā mēs uzsākām sarunas ar vairākām komandām, taču tieši All-Inkl.com Racing komanda pārliecināja ar savu rīcības plānu un potenciālo izaugsmi. Komandā strādā inženieri un speciālisti, kuri daudzu gadu garumā ir krājuši pieredzi nozares vadošajos sporta veidos – gan GT1, gan WTCC, gan rallijkrosā. Divu gadu laikā, startējot ar Audi S3 RX mašīnām komanda guvusi neatsveramas zināšanas, un es ticu, ka ar jaunajiem Seat spēkratiem varēsim būt konkurētspējīgi čempionāta dalībnieki!” par komandas maiņu stāsta Reinis Nitišs.

“Es Reini pazīstu jau vairākus gadus, agrāk viens pret otru sacentāmies Super1600 klasē. Viņš ir jauns, ātrs un ļoti labs. Jau vairākus mēnešus mēs neatlaidīgi strādājam pie jaunās automašīnas sagatavošanas un ceru, ka Reinis ar to spēs cīnīties ne tikai par vietu uz pjedestāla, bet arī par tā augstāko pakāpienu!” Reiņa Nitiša pievienošanos komandai komentē tās īpašnieks Renē Munihs.

“Esmu pagodināts, ka manu sniegumu pasaules čempionātā ir novērtējuši vietējie atbalstītāji, tostarp Lattelecom, kas turpmāk nodrošinās arī TV tiešraides no visiem čempionāta posmiem. Šis gads manā karjerā būs īpaši nozīmīgs, jo pirmo reizi vēsturē viens no FIA pasaules čempionāta posmiem norisināsies Latvijā. Startēt vietējo līdzjutēju priekšā ir liels prieks un vienlaikus arī liels izaicinājums,” komentē Nitišs.

Reiņa Nitiša starts FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Ošukalns, Sonora, LEC, kā arī Jēkabpils Dome, DLLA, Eibe-L, Hertz, OK Būvmateriāli, SRT un Z-Light.

Vairāk informācijas par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām atradīsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial, YouTube /ReinisNitissOfficial un Instagram /reinisnitiss.

Tikai Lattelecom klientiem pieejamajā kanālā Best4Sport TV tiks translēti visi 12 FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmi. Lattelecom ir FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas (1.-2. oktobris, 2016) posma atbalstītājs, un pasākuma norises vietā nodrošinās mūsdienu tehnoloģijas. Lattelecom atbalsta arī Reini Nitišu, kurš 2016. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonā startēs Vācijā bāzētās komandas All-Inkl.com Racing sastāvā.

FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA 2016. GADA KALENDĀRS

 1. Portugāle, Montalegre – 16.-17. aprīlis
 2. Vācija, Hokenheima – 7.-8. maijs
 3. Beļģija, Metē – 14.-15. maijs
 4. Lielbritānija, Lidenhila – 28.-29. maijs
 5. Norvēģija, Hella – 11.-12. jūnijs
 6. Zviedrija, Hejesa – 2.-3. jūlijs
 7. Kanāda, Truārivjēra – 6.-7. augusts
 8. Francija, Loeaka – 3.-4. septembris
 9. Spānija, Barselona – 17.-18. septembris
 10. Latvija, Rīga – 1.-2. oktobris
 11. Vācija, Esteringa – 15.-16. oktobris
 12. Argentīna, Rosario – 26.-27. novembris

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv