Rallijkross: Tuvākajās dienās gaidāms oficiāls Jāņa Baumaņa SuperCar plānu paziņojums

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.12.2015
15:37

Nākamās nedēļas sākumā Jāņa Baumaņa tēvs un menedžeris Andris Baumanis dosies uz Austriju, lai aizvadītu izšķirošās pārrunas ar pasaules rallijkrosa čempionāta komandu RX Team Austria. Ja sarunās nenotiks dramatiski pavērsieni, sapulcei vajadzētu sekot oficiālam paziņojumam par Jāņa pievienošanos komandai SuperCar pasaules čempionātā.

Baumanis šīs komandas sastāvā aizvadīja pēdējo pasaules čempionāta posmu Argentīnā, sasniedzot gadu vecās vienības augstāko rezultātu – ceturto vietu.

Par to, ka Baumanis ir ceļā uz Team Austria nākamā gada sastāvu, aizdomas ir jau kopš Itālijas sacīkstes, kad komandas redzamākā persona Manfreds Štols svinību laikā simboliski uzdāvināja Jānim komandas kreklu un atribūtus. Tomēr tam seko praktiskais darbs pie sadarbības oficiālas noformēšanas.

Interesanti, ka komandas šefs Makss Puhers kādā Austrijas televīzijas autosportam veltītā raidījumā jau komentējis, ka “Jānis Baumanis ir ļoti tuvu ienākšanai komandā”.

Tikmēr joprojām liela neskaidrība par Reiņa Nitiša plāniem 2016. gadā. Pašlaik tiek meklēts nepieciešamais finansējums, kā arī komanda, jo nav pārliecības, ka izdosies turpināt sadarbību ar OlsbergsMSE vienību. Olsbergs, starp citu, nākamajā gadā atteiksies no Ford automašīnām, kas komandu nostāda pamatīgu izmaiņu priekšā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv