Rallijkross: Tuvākajās dienās gaidāms oficiāls Jāņa Baumaņa SuperCar plānu paziņojums

Viesturs Saukāns  13.12.2015 15:37 3

Nākamās nedēļas sākumā Jāņa Baumaņa tēvs un menedžeris Andris Baumanis dosies uz Austriju, lai aizvadītu izšķirošās pārrunas ar pasaules rallijkrosa čempionāta komandu RX Team Austria. Ja sarunās nenotiks dramatiski pavērsieni, sapulcei vajadzētu sekot oficiālam paziņojumam par Jāņa pievienošanos komandai SuperCar pasaules čempionātā.

Baumanis šīs komandas sastāvā aizvadīja pēdējo pasaules čempionāta posmu Argentīnā, sasniedzot gadu vecās vienības augstāko rezultātu – ceturto vietu.

Par to, ka Baumanis ir ceļā uz Team Austria nākamā gada sastāvu, aizdomas ir jau kopš Itālijas sacīkstes, kad komandas redzamākā persona Manfreds Štols svinību laikā simboliski uzdāvināja Jānim komandas kreklu un atribūtus. Tomēr tam seko praktiskais darbs pie sadarbības oficiālas noformēšanas.

Interesanti, ka komandas šefs Makss Puhers kādā Austrijas televīzijas autosportam veltītā raidījumā jau komentējis, ka “Jānis Baumanis ir ļoti tuvu ienākšanai komandā”.

Tikmēr joprojām liela neskaidrība par Reiņa Nitiša plāniem 2016. gadā. Pašlaik tiek meklēts nepieciešamais finansējums, kā arī komanda, jo nav pārliecības, ka izdosies turpināt sadarbību ar OlsbergsMSE vienību. Olsbergs, starp citu, nākamajā gadā atteiksies no Ford automašīnām, kas komandu nostāda pamatīgu izmaiņu priekšā.

  • man vairāk interesē Reiņa paziņojums, kādā komandā šis startēs nākošajā sezonā

  • Jānis K

    ir kāds oficāls paziņojums tam ka Olsbergs atsakās no Ford automašīnām?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x